Ovo szklana lampa wisząca z kloszem biały opal 40cm różne kolory

Indeks:

Producent:

Ovo panel elipsa lampa wisząca ze szklanym kloszem do oświetlenia rozproszonego. Wymiary: wysokość maksymalnie 140cm, średnica kloszy 22cm, Wymiary elipsy: na suficie 30x50cm. Elementy metalowe w kolorze do wyboru ze wzornika. Źródło światła 4 x E27, maks 23W.

Czas realizacji 2-3 dni robocze. Jeśli oprawy nie ma w magazynie Cleoni, będzie wyprodukowana na zamówienie. Czas realizacji może się wydłużyć do 20 dni roboczych, o czym zostaną Państwo poinformowani mailem.

3 227,37 zł brutto

Więcej informacji

Ovo panel elipsa lampa wisząca ze szklanym kloszem do oświetlenia rozproszonego. Wymiary: wysokość maksymalnie 140cm, średnica kloszy 22cm, Wymiary elipsy: na suficie 30x50cm.

Źródło światła 4 x E27, maks 23W. Brak w komplecie.

Klosz jest wykonany ze szkła. Zarówno klosze jak i pozostałe części lampy są produkowane w Polsce.

Cleoni to jeden z najbardziej znanych polskich producentów lamp. Wytwarza swoje lampy w Polsce. Oprawy Cleoni pasują zarówno do nowoczesnych jak i stylowych wnętrz. Wszystkie lampy firmy Cleoni można zamówić w naszym sklepie z oświetleniem.

Lampa wisząca Ovo panel na elipsie. Szklane klosze ośrednicy 22cm

Dla ułatwienia w cenniku standardowym znajdują się kombinacje kolorów lakieru i przewodów proponowane przez producenta. Oto one:
Standardowe kombinacje lakierów i przewodów w serii Cotto, Ovo i Oval

Pozostałe dostępne kolory ze wzornika:

lampy_nybro_wzornikkolorów.jpg


Kolory przewodów elektrycznych Cleoni

Rodzina produktów

Sypialnia w zieleni cały rok

W tym domu klientka ma piękny widok przez okno na zieleń. Postanowiłyśmy zapewnić, że zimą, kiedy liście opadną z drzew, w sypialni nadal będzie...

mar 26, 2024 79

Read More