Cotton Panel lampa wisząca na kwadracie 50cm z 13 kloszami różne kolory

Indeks:

Producent:

Cotton lampa wisząca - trzynaście kloszy zawieszonych na rurkach przymocowanych na kwadratów. Wymiary: wysokość 150cm, średnica klosza 10cm, podstawa: 50x50m. Źródło światła 13x G9. Do wyboru wiele kolorów lakieru ze wzornika.

Czas realizacji 2-3 dni robocze. Jeśli oprawy nie ma w magazynie Cleoni, będzie wyprodukowana na zamówienie. Czas realizacji może się wydłużyć do 20 dni roboczych, o czym zostaną Państwo poinformowani mailem.

6 715,27 zł brutto

Więcej informacji

Cotton lampa wisząca z czternastoma kloszami zawieszonych na rurkach przymocowanych na kole. Daje światło rozproszone. Ma bardzo minimalistyczną formę.Wymiary: wysokość 150cm, średnica klosza 10cm, podstawa: 50x50m. Źródło światła 13x G9. Do wyboru wiele kolorów lakieru ze wzornika.

Brak źródła światła w komplecie.

Materiał: wersja stalowa. Klosz jest wykonany ze szkła. Zarówno klosze jak i pozostałe części lampy są produkowane w Polsce.

Można zamówić też inny kolor przewodu i lakieru niż standardowe. Podczas składania zamówienia można wpisać numer koloru w okienku komentarza.

Cleoni to jeden z najbardziej znanych polskich producentów lamp. Wytwarza swoje lampy w Polsce. Oprawy Cleoni pasują zarówno do nowoczesnych jak i stylowych wnętrz. Wszystkie lampy firmy Cleoni można zamówić w naszym sklepie z oświetleniem.

Lampa wisząca Cotton panel z białymi kloszami w kształcie kuli o średnicy 10cm
Dla ułatwienia w cenniku standardowym znajdują się kombinacje kolorów lakieru i przewodów proponowane przez producenta. Oto one:
Standardowe kombinacje lakierów i przewodów w serii Cotto, Ovo i Oval

Pozostałe dostępne kolory ze wzornika:

lampy_nybro_wzornikkolorów.jpg


Kolory przewodów elektrycznych Cleoni

Rodzina produktów

Sypialnia w zieleni cały rok

W tym domu klientka ma piękny widok przez okno na zieleń. Postanowiłyśmy zapewnić, że zimą, kiedy liście opadną z drzew, w sypialni nadal będzie...

mar 26, 2024 101

Read More