Cotton kinkiet pojedynczy szklany Cleoni różne kolory

Indeks:

Producent:

Cotton kinkiet z białym kloszem dający oświetlenie rozproszone. Wymiary: średnica klosza 10cm, odległość od ściany 15cm, wysokość 33cm. Do wyboru wiele kolorów lakieru ze wzornika. Dostępne lakiery metalizowane..

Czas realizacji 2-3 dni robocze. Jeśli oprawy nie ma w magazynie Cleoni, będzie wyprodukowana na zamówienie. Czas realizacji może się wydłużyć do 20 dni roboczych, o czym zostaną Państwo poinformowani mailem.

472,27 zł brutto

Więcej informacji

Cotton kinkiet z kloszem kulą z białego szkła ma bardzo minimalistyczną formę. Materiał wykonania: stal lakierowana i szkło opalizowane. Wymiary: średnica klosza 10cm, odległość od ściany 15cm, wysokość 33cm. Źródło światła 1x G9, 230V. Do wyboru wiele kolorów lakieru ze wzornika.
Materiał: wersja stalowa. Klosz jest wykonany ze szkła. Zarówno klosze jak i pozostałe części lampy są produkowane w Polsce.

Źródło światła: G9 230V, LED może być o dowolnej mocy. Brak źródła światła w komplecie.Cleoni to jeden z najbardziej znanych polskich producentów lamp. Wytwarza swoje lampy w Polsce. Oprawy Cleoni pasują zarówno do nowoczesnych jak i stylowych wnętrz. Wszystkie lampy firmy Cleoni można zamówić w naszym sklepie z oświetleniem.


dostępne kolory:

lampy_nybro_wzornikkolorów.jpg
alt=

Rodzina produktów

Sypialnia w zieleni cały rok

W tym domu klientka ma piękny widok przez okno na zieleń. Postanowiłyśmy zapewnić, że zimą, kiedy liście opadną z drzew, w sypialni nadal będzie...

mar 26, 2024 101

Read More