Cotton Panel lampa wisząca na prostokącie 77x32cm z 14 kloszami różne kolory

Indeks:

Producent:

Cotton lampa z 14 kloszami na sztycach i przewodach przymocowanych na kole. Wymiary: wysokość 150cm, średnica klosza 10cm, wymiary panelu na suficie: 77x32cm. Źródło światła max.14x G9 Do wyboru wiele kolorów lakieru ze wzornika. Dostępne lakiery metalizowane.

Czas realizacji 2-3 dni robocze. Jeśli oprawy nie ma w magazynie Cleoni, będzie wyprodukowana na zamówienie. Czas realizacji może się wydłużyć do 20 dni roboczych, o czym zostaną Państwo poinformowani mailem.

7 144,09 zł brutto

Więcej informacji

Cotton lampa wisząca z czternastoma kloszami zawieszonych na rurkach przymocowanych na kole. Daje światło rozproszone. Ma bardzo minimalistyczną formę. Wymiary: wysokość 150cm, średnica klosza 10cm, podstawa: 77x32cm. Do wyboru wiele kolorów lakieru ze wzornika.

Długość rurki metalowej do wyboru.

Oświetlenie rozproszone: max.7x G9. Brak źródła światła w komplecie.

Materiał: wersja stalowa. Klosz jest wykonany ze szkła. Zarówno klosze jak i pozostałe części lampy są produkowane w Polsce.

Można zamówić też inny kolor przewodu i lakieru niż standardowe. Podczas składania zamówienia można wpisać numer koloru w okienku komentarza.

Cleoni to jeden z najbardziej znanych polskich producentów lamp. Wytwarza swoje lampy w Polsce. Oprawy Cleoni pasują zarówno do nowoczesnych jak i stylowych wnętrz. Wszystkie lampy firmy Cleoni można zamówić w naszym sklepie z oświetleniem.

Lampa wisząca Cotton panel z białymi kloszami w kształcie kuli o średnicy 10cm
Dla ułatwienia w cenniku standardowym znajdują się kombinacje kolorów lakieru i przewodów proponowane przez producenta. Oto one:
Standardowe kombinacje lakierów i przewodów w serii Cotto, Ovo i Oval

Pozostałe dostępne kolory ze wzornika:

lampy_nybro_wzornikkolorów.jpg


Kolory przewodów elektrycznych Cleoni

Rodzina produktów

Sypialnia w zieleni cały rok

W tym domu klientka ma piękny widok przez okno na zieleń. Postanowiłyśmy zapewnić, że zimą, kiedy liście opadną z drzew, w sypialni nadal będzie...

mar 26, 2024 101

Read More