Cotton lampa wisząca kulka z kloszem 20cm różne kolory Cleoni

Indeks:

Producent:

Cotton lampa wisząca z rurką, talerzykiem i z kloszem. Wymiary: wysokość 120cm, średnica klosza 20cm. Do wyboru wiele kolorów lakieru ze wzornika. Dostępne lakiery metalizowane.

Czas realizacji 2-3 dni robocze. Jeśli oprawy nie ma w magazynie Cleoni, będzie wyprodukowana na zamówienie. Czas realizacji może się wydłużyć do 20 dni roboczych, o czym zostaną Państwo poinformowani mailem.

736,40 zł brutto

Więcej informacji

Cotton lampa wisząca z rurką, talerzykiem i z kloszem ma bardzo minimalistyczną formę. Szczególne wrażenie sprawi, kiedy powiesimy kilka takich koło siebie. Wymiary: wysokość 120cm, średnica klosza 20cm. Do wyboru wiele kolorów lakieru ze wzornika.

Długość rurki metalowej do wyboru.

Standardowo przewód czarny w oplocie i czarna podsufitka. Przy jasnych kolorach lakieru biała podsufitka i przewód transparentny.

Można zamówić też inny kolor przewodu. Podczas składania zamówienia można wpisać numer koloru w okienku komentarza.
Materiał: wersja stalowa. Klosz jest wykonany ze szkła. Zarówno klosze jak i pozostałe części lampy są produkowane w Polsce.

Źródło światła: E27 230V, LED może być o dowolnej mocy. Brak źródła światła w komplecie.

Cleoni to jeden z najbardziej znanych polskich producentów lamp. Wytwarza swoje lampy w Polsce. Oprawy Cleoni pasują zarówno do nowoczesnych jak i stylowych wnętrz. Wszystkie lampy firmy Cleoni można zamówić w naszym sklepie z oświetleniem.

Lampa wisząca Cotton z białym kloszem o średnicy 20cm
Dla ułatwienia w cenniku standardowym znajdują się kombinacje kolorów lakieru i przewodów proponowane przez producenta. Oto one:
Standardowe kombinacje lakierów i przewodów w serii Cotto, Ovo i Oval

Pozostałe dostępne kolory ze wzornika:

lampy_nybro_wzornikkolorów.jpg


Kolory przewodów elektrycznych Cleoni

Rodzina produktów

Sypialnia w zieleni cały rok

W tym domu klientka ma piękny widok przez okno na zieleń. Postanowiłyśmy zapewnić, że zimą, kiedy liście opadną z drzew, w sypialni nadal będzie...

mar 26, 2024 168

Read More