Ann LED reflektor tuba do szynoprzewodów SLM PremiumColor, 3000K 15D, 24D lub 38D różne kolory

Indeks:

Producent:

Ann LED SLM reflektor tuba projector track (do szynoprzewodów). Średnica tuby: 6cm. Wysokość całej oprawy: 22,5cm. Długość tuby: 17cm. Źródło światła: SLM PremiumColor Philips, 3000K. Kąt świecenia oprawy 15D, 24D lub 38D. Moc 20W, 1280 lumenów. Wskaźnik oddawania barw: CRI 90 (RA 90). Wbudowany zasilacz. Do wyboru wiele kolorów lakieru ze wzornika w tym lakiery metalizowane.

Czas realizacji 2-3 dni robocze. Jeśli oprawy nie ma w magazynie Cleoni, będzie wyprodukowana na zamówienie. Czas realizacji może się wydłużyć do 20 dni roboczych, o czym zostaną Państwo poinformowani mailem.

641,08 zł brutto

Więcej informacji

Ann LED SLM reflektor tuba projector track (do szynoprzewodów) ze źródłem światła modułem SLM PremiumColor Philips. Barwa światła ciepła 3000K. Kąt świecenia oprawy 15D, 24D lub 38D. Moc 20W, 1280 lumenów. Średnica tuby: 6cm. Wysokość całej oprawy: 22,5cm. Długość tuby: 17cm.

Wskaźnik oddawania barw: CRI 90 (RA 90)

Do wyboru wiele kolorów lakieru ze wzornika w tym lakiery metalizowane.
Materiał: aluminium. Produkcja w Polsce.

Moduł Philips PremiumColor Fortimo LED SLM - podkreśla barwy, czerń i biel, sprawia, że wnętrze żyje.
Stosunkowo mały rozmiar źródła światła pozwala emitować wąską wiązkę światła
W tym oświetleniu zobaczysz wyjątkowo bogate kolory i naturalną biel
Barwa światła ciepła 3000K
Gwarancja 5 lat, ponad 50 000 godzin działania
Duża wydajność i jakość światła sprawia, że oprawę można zastosować w miejscach, które wymagają świetnego oświetlenia - na przykład w sklepach do oświetlania towaru i wystawy, w hotelach lub biurach oraz inne miejsca pracy.

Wbudowany zasilacz.


Ann LED reflektor tuba SLM PremiumColor Philips Cleoni

Cleoni to jeden z najbardziej znanych polskich producentów lamp. Wytwarza swoje lampy w Polsce. Oprawy Cleoni pasują zarówno do nowoczesnych jak i stylowych wnętrz. Wszystkie lampy firmy Cleoni można zamówić w naszym sklepie z oświetleniem.

dostępne kolory:

lampy_nybro_wzornikkolorów.jpg
alt=

Sypialnia w zieleni cały rok

W tym domu klientka ma piękny widok przez okno na zieleń. Postanowiłyśmy zapewnić, że zimą, kiedy liście opadną z drzew, w sypialni nadal będzie...

mar 26, 2024 168

Read More