Kwitnące drzewo owocowe C plakat foto dekoracja 13x18cm do 70x100cm

Indeks:

Producent:

produkt niedostępny

Więcej informacji

Temat: Plakat przedstawia kwiaty kwitnącej śliwy wiśniowej (Prunus cerasifera) w przybliżeniu na tle nieba.
Wystrój wnętrza można łatwo zmieniać elementami dekoracji takimi jak plakaty. Zdjęcia przyrody są wyraziste i nadają wnętrzu eko charakteru.

Kategoria fotoplakatu: botanika, motywy roślinne, kwiaty, kwitnące drzewa, makrofotografia.

Kolorystyka: niebieska, różowa, kremowa

Przeznaczenie: dekoracja ścian we wnętrzach

Autor zdjęcia: Marta Babik

Wszystkie fotografie są naświetlane lub drukowane na indywidualne zamówienie klienta. Gotowe fotoplakaty nie mają oczywiście adresu strony ani żadnego znaku wodnego.

Naświetlane na papierze fotograficznym:

Nasze plakaty są naświetlane na profesjonalnym papierze fotograficznym o odpowiedniej grubości, doskonale oddającemu naturalne barwy oraz piękną czystą biel i głęboką czerń (Fuji Professional gloss, lustre, silk). Papier ten oferuje nam stabilność koloru. Zdjęcia przyrodnicze dobrze prezentują się zarówno na błyszczącym papierze, który wydobywa głębię barw, jak również na satynowym i matowym - nieco mniej kontrastowym, przy których nie musimy się obawiać odblasków padającego na plakat światła..

Odbitki naświetlane są w japońskich maszynach Noritsu, z wykorzystaniem tradycyjnej technologii srebrowej. Do wyboru jest kilka rodzajów profesjonalnych papierów fotograficznych:

Fuji Gloss (połysk PRO) 235 g/m2; (Fuji Crystal Archive Digital Paper DPII glossy) - papier błyszczący, z gładką strukturą, który dobrze oddaje kontrasty i głębię kolorów, podkreśla ostrość zdjęcia.

Fuji Lustre (mat PRO) 235 g/m2; (Fuji Crystal Archive Digital Paper DPII lustre) - z bardzo drobną, ziarnistą strukturą, która zapewnia brak odbicia padającego na zdjęcie światła. Jest odporny na uszkodzenia mechaniczne i delikatne zarysowania oraz nie widać na nim odcisków palców. Dobrze odwzorowuje naturalne barwy, ale przez nierówną fakturę jest znacznie bardziej miękki i mniej kontrastowy w odbiorze od papierów błyszczących. Najlepiej sprawdzi się, kiedy chcemy stonować zdjęcie, uzyskać efekt delikatnych kolorów.

Fuji Silk (jedwab) 235 g/m2; (Fuji Crystal Archive Digital Paper DPII silk) –półmat. Ma grubszą niż mat fakturę. Jest podobny do tradycyjnych papierów do wywoływania odbitek. Jest odporny na zarysowania i nie zostawicie na nim odcisków palców. Zachowuje delikatne kontrasty. Słabo odbija światło.

KLASYCZNE PROPORCJE ZDJĘCIA LUSTRZANKA 2:3
13 x 18cm
15 x 23cm
13 x 19cm
20 x 30cm
30 x 45cm

Drukowane:

W większych rozmiarach - wydruk atramentowy na papierze fotograficznym FOMEI Jet Pro Pearl 265g/m2 w maszynach Epson Stylus PRO, stosowanych do drukowania profesjonalnych zdjęć, które gwarantują przepiękne głębokie barwy, ostrość i wieloletnią trwałość. Papier mapółmatową (perłową powierzchnię) i nie zostają na nim odciski palców.

KLASYCZNE PROPORCJE ZDJĘCIA LUSTRZANKA 2:3
20 x 30cm
30 x 45cm
40 x 60cm
60 x 90cm
70 x 100cm

Wszystkie wydruki i zdjęcia są bezpiecznie zapakowane. Duże rozmiary podróżują w tubach i są zwinięte z warstwą papieru, który zabezpiecza zdjęcie przed porysowaniem zarówno w transporcie jak i przy rozpakowaniu.

Sypialnia w zieleni cały rok

W tym domu klientka ma piękny widok przez okno na zieleń. Postanowiłyśmy zapewnić, że zimą, kiedy liście opadną z drzew, w sypialni nadal będzie...

mar 26, 2024 74

Read More