Weigela Florida A plakat pod akrylem zdjęcie na ścianę 21x30cm

Indeks: IMG_1590_fotoakryl23

Producent:

produkt niedostępny

Więcej informacji

Temat: Walldecor - zdjęcie oprawione akrylem przedstawia zdjęcie różowych kwiatków krzewuszki cudownej (weigela florida). Natura we wnętrzach wycisza po codziennym zgiełku i poprawia humor.

Kategoria fotoobrazu: botanika, motywy roślinne, makrofotografia, kwiaty.

Kolorystyka: różowa, zielona

Przeznaczenie: dekoracja ścian we wnętrzach

Autor zdjęcia: Marta Babik

Zdjęcia są wydrukowane na gładkim, matowym papierze syntetycznym, który następnie pokrywany jest akrylem o grubości 6mm. W efekcie mamy wrażenie, że na zdjęcie zostało nałożone połyskujące połyskujące szkło. Akryl podkreśla żywe i nasycone barwy i nadaje wrażenia przestrzeni. Zdjęcie w takiej oprawie nada wnętrzu niezwykle nowoczesnego charakteru.

Akrylowa powierzchnia wykończona jest na krawędziach precyzyjnie za pomocą frezu diamentowego. Do wydruku używane są tusze na bazie pigmentów, które są trwałe i odporne na blaknięcie. Akrylowa powierzchnia zabezpiecza wydruk przed działaniem światła.

Zdjęcia oprawione w ten sposób są gotowe do zawieszenia na ścianie. Z tyłu zamontowana jest zawieszka i stabilizatory. Elementy montażowe wykonane są z czarnej płyty MDF. Kołków, wkrętów i gwoździ nie ma w komplecie.

Rozmiary: KLASYCZNE PROPORCJE 2:3 - 21 x 30cm

Sypialnia w zieleni cały rok

W tym domu klientka ma piękny widok przez okno na zieleń. Postanowiłyśmy zapewnić, że zimą, kiedy liście opadną z drzew, w sypialni nadal będzie...

mar 26, 2024 79

Read More