Bazie o zmierzchu A plakat fotografia rozmiary 13x18cm do 70x100cm

Indeks:

Producent:

produkt niedostępny

Więcej informacji

Temat: Bazie wiosną w wieczornym oświetleniu.

Kategoria fotoplakatu: botanika, motywy roślinne.

Kolorystyka: brąz, szaro-niebieski

Przeznaczenie: dekoracja ścian we wnętrzach

Autor zdjęcia: Marta Babik

Wszystkie fotografie są naświetlane lub drukowane na indywidualne zamówienie klienta. Gotowe fotoplakaty nie mają oczywiście adresu strony ani żadnego znaku wodnego.

Naświetlane na papierze fotograficznym:

Nasze plakaty są naświetlane na profesjonalnym papierze fotograficznym o odpowiedniej grubości, doskonale oddającemu naturalne barwy oraz piękną czystą biel i głęboką czerń (Fuji Professional gloss, lustre, silk). Papier ten oferuje nam stabilność koloru. Zdjęcia przyrodnicze dobrze prezentują się na błyszczącym papierze, który wydobywa głębię barw. Jeśli potrzebujemy nieco stonować kolory lub obawiamy się odblasków padającego na plakat światła, można wybrać bardziej matowy papier.

Odbitki naświetlane są w japońskich maszynach Noritsu, z wykorzystaniem tradycyjnej technologii srebrowej. Do wyboru jest kilka rodzajów profesjonalnych papierów fotograficznych:

Fuji Gloss (połysk PRO) 235 g/m² (Fuji Crystal Archive Digital Paper DPII glossy) - papier błyszczący, z gładką strukturą, który dobrze oddaje kontrasty i głębię kolorów, podkreśla ostrość zdjęcia.

Fuji Lustre (mat PRO) 235 g/m² (Fuji Crystal Archive Digital Paper DPII lustre) - z bardzo drobną, ziarnistą strukturą, która zapewnia brak odbicia padającego na zdjęcie światła. Jest odporny na uszkodzenia mechaniczne i delikatne zarysowania oraz nie widać na nim odcisków palców. Dobrze odwzorowuje naturalne barwy, ale przez nierówną fakturę jest znacznie bardziej "miękki" i mniej kontrastowy w odbiorze od papierów błyszczących. Najlepiej sprawdzi się, kiedy chcemy stonować zdjęcie, uzyskać efekt delikatnych kolorów.

Fuji Silk (jedwab) 235 g/m² (Fuji Crystal Archive Digital Paper DPII silk) – półmat. Ma grubszą niż mat fakturę. Jest podobny do tradycyjnych papierów do wywoływania odbitek. Jest odporny na zarysowania i nie zostawicie na nim odcisków palców. Zachowuje delikatne kontrasty. Słabo odbija światło.

KLASYCZNE PROPORCJE ZDJĘCIA LUSTRZANKA 2:3
13 x 18cm
15 x 23cm
13 x 19cm
20 x 30cm
30 x 45cm

Drukowane:

W większych rozmiarach - wydruk atramentowy na papierze fotograficznym FOMEI Jet Pro Pearl 265g/m2 w maszynach Epson Stylus PRO, stosowanych do drukowania profesjonalnych zdjęć, które gwarantują przepiękne głębokie barwy, ostrość i wieloletnią trwałość. Papier ma półmatową (perłową powierzchnię) i nie zostają na nim odciski palców.

KLASYCZNE PROPORCJE ZDJĘCIA LUSTRZANKA 2:3
20 x 30cm
30 x 45cm
40 x 60cm
60 x 90cm
70 x 100cm

Możemy naświetlić zamiast drukować też większe rozmiary, jednak może się to wiązać z dłuższym czasem oczekiwania.

Sypialnia w zieleni cały rok

W tym domu klientka ma piękny widok przez okno na zieleń. Postanowiłyśmy zapewnić, że zimą, kiedy liście opadną z drzew, w sypialni nadal będzie...

mar 26, 2024 79

Read More