FJALLBACKA Listwa 4L Czarny Mat Markslojd

Indeks: 105816

Producent:

Szerokość (cm): 86. Wysokość (cm): 28. Głębokość (cm): 0. Moc: 40W. Zawiesie: Wspornik. . Klasa IP: IP20. I. Kolor podstawy: Czarny. Kolor Abażura: Czarny. Materiał podstawy: Metal. Materiał abażuru: Metal. Ilość źródeł światła: 4. Moc: 40W. Oprawka: E14. Napięcie: 230V.. . Motto firmy Markslojd to połączyć funkcjonalność i wygląd produktów, ponieważ dobre lampy służą nie tylko do oświetlania wnętrza.

Czas realizacji: 5 dni roboczych przy platności przelewem, 6-7 dni roboczych przy płatności przy odbiorze kurierowi

549,00 zł brutto

Więcej informacji

Szerokość (cm): 86
Wysokość (cm): 28
Głębokość (cm): 0
Moc: 40W
Zawiesie: Wspornik

Klasa IP: IP20
I
Kolor podstawy: Czarny
Kolor Abażura: Czarny
Materiał podstawy: Metal
Materiał abażuru: Metal
Ilość źródeł światła: 4
Moc: 40W
Oprawka: E14
Napięcie: 230V

Motto firmy Markslojd to połączyć funkcjonalność i wygląd produktów, ponieważ dobre lampy służą nie tylko do oświetlania wnętrza. Są to również po prostu atrakcyjne przedmioty.W związku z tym, oferuje Klientom skandynawskie oświetlenie wysokiej jakości, przeznaczone do wnętrz prywatnych oraz publicznych. W ofercie Markslojd znajdziemy szeroki wybór opraw dekoracyjnych - od bardzo nowoczesnych, zaprojektowanych przez skandynawskich projektantów, po bardziej tradycyjne wzory.

Rodzina produktów

Sypialnia w zieleni cały rok

W tym domu klientka ma piękny widok przez okno na zieleń. Postanowiłyśmy zapewnić, że zimą, kiedy liście opadną z drzew, w sypialni nadal będzie...

mar 26, 2024 74

Read More