Oslo Plafon nowoczesna konstrukcja (130cm) z ośmioma szklanymi kulami

Indeks:

Producent:

Szerokość lampy: 130 cm. Wysokość lampy: 44 cm. Podstawowy kolor wykończenia: Biały, Czarny. IP: 20. Żarówka: G4/230V. Ilość żarówek: 8. Wykończenie: aluminium, stal, szkło. W wersji białej klosze są przezroczyste, a w czarnej przydymione. Istnieje możliwość zmiany.

Czas realizacji: 1-3 dni robocze

2 283,50 zł brutto

-21%

2 890,50 zł brutto

Więcej informacji

Na czterech niezależnych rurkach, podpartych o wspólną bazę, umieszczonych jest osiem źródeł światła, osłoniętych przezroczystymi kloszami. Dzięki ich odpowiedniemu rozłożeniu w przestrzeni oraz zastosowaniu doskonałych jakościowo kloszy lampa daje niezwykle dekoracyjny efekt nastrojowego blasku.

Szerokość lampy: 130 cm
Wysokość lampy: 44 cm
Podstawowy kolor wykończenia: Biały, Czarny (inne kolory na zapytanie)
IP: 20
Żarówka: G4/230V
Ilość żarówek: 8
Wykończenie: aluminium, stal

W wersji białej klosze są przezroczyste, a w czarnej przydymione. Istnieje możliwość zmiany.

Ramko to jeden z najlepszych polskich producentów lamp. Dba o wysoką jakość swoich produktów i dobrą obsługę klienta. W naszym sklepie namawiamy do zakupu lamp Ramko, ponieważ mają ponadczasowe wzornictwo i dają dużo światła (w żyrandolach i plafonach można wykorzystać żarówki o dużej mocy i często jest ich w jednej lampie kilka). Jeśli chcecie Państwo dobrze i oryginalnie oświetlić swoje wnętrza, możecie wybrać w naszym sklepie piękne lampy Ramko.

Rodzina produktów

Sypialnia w zieleni cały rok

W tym domu klientka ma piękny widok przez okno na zieleń. Postanowiłyśmy zapewnić, że zimą, kiedy liście opadną z drzew, w sypialni nadal będzie...

mar 26, 2024 74

Read More