Talerzyk prostokątny maselniczka 17cm niebiesko beżowo granatowa

Indeks: P3122

Producent:

Talerzyk prostokątny maselniczka 17cm niebiesko beżowo granatowa. Wymiary: 17cm x 10cm. Wysokość: 1,7cm. Kolory: kremowy, brązowy, niebieski połysk, granat, zieleń. Ceramiczne naczynia zostały ręcznie wykonane z gliny, poszkliwione i wypalone w pracowni ceramicznej Pipsztyki Ceramika Artystyczna.

Czas realizacji: produkt w magazynie. Czas realizacji maksymalnie 1 dzień

59,00 zł brutto

Więcej informacji

Prostokątna patera o zaokrąglonych brzegach poszkliwiona matowym szkliwem kremowo-beżowym oraz błyszczącym niebieskim iciemnym zielono-brązowo-granatowym. Można stosować jako talerz deserowy lub jako talerzyk na masło. Kolekcja Bałtyk

Specyfikacja:
Wymiary: 17cm x 10cm
Wysokość: 1,7cm
Kolory: kremowy, brązowy, niebieski połysk, granat, zieleńCeramiczne naczynia zostały ręcznie wykonane z gliny, poszkliwione i wypalone w pracowni ceramicznej Pipsztyki Ceramika Artystyczna. Autorskie projekty artystki ceramiczki będą nie tylko przedmiotami codziennego użytku, ale również niezwykłą i jedyną w swoim rodzaju ozdobą naszych domów.

Wszystkie wyroby artystyczne są wykonane ręcznie od początku do końca, więc mogą nieco różnić się wielkością, kształtem i grubością/kolorem szkliwa. Na tym właśnie polega urok tradycyjnej ceramiki z pracowni artystycznej.

Wymiary podajemy z tolerancją do 3-5 mm. Kolory mogą odbiegać od widzianych na monitorze lub ekranie telefonu ze względu na kalibrację sprzętu.

Doskonały pomysł na prezent świąteczny lub z innej okazji.

Sypialnia w zieleni cały rok

W tym domu klientka ma piękny widok przez okno na zieleń. Postanowiłyśmy zapewnić, że zimą, kiedy liście opadną z drzew, w sypialni nadal będzie...

mar 26, 2024 74

Read More