Prostokątna patera talerz deserowy kremowo niebieska 20cm C

Indeks: P3118

Producent:

Prostokątna patera talerz deserowy kremowo niebieska 20cm C. Wymiary: 20cm x 13cm. Wysokość: 1,8cm. Kolory: kremowy, brązowy, niebieski połysk. Ceramiczne naczynia zostały ręcznie wykonane z gliny, poszkliwione i wypalone w pracowni ceramicznej Pipsztyki Ceramika Artystyczna.

Czas realizacji: produkt w magazynie. Czas realizacji maksymalnie 1 dzień

79,00 zł brutto

Więcej informacji

Prostokątna patera o zaokrąglonych brzegach poszkliwiona matowym szkliwem kremowo-beżowym oraz błyszczącym niebieskim. Można stosować jako talerz deserowy lub paterę na na przykład wędlinę, śledzie lub sery. Kolekcja Bałtyk

Specyfikacja:
Wymiary: 20cm x 13cm
Wysokość: 1,8cm
Kolory: kremowy, brązowy, niebieski połyskCeramiczne naczynia zostały ręcznie wykonane z gliny, poszkliwione i wypalone w pracowni ceramicznej Pipsztyki Ceramika Artystyczna. Autorskie projekty artystki ceramiczki będą nie tylko przedmiotami codziennego użytku, ale również niezwykłą i jedyną w swoim rodzaju ozdobą naszych domów.

Wszystkie wyroby artystyczne są wykonane ręcznie od początku do końca, więc mogą nieco różnić się wielkością, kształtem i grubością/kolorem szkliwa. Na tym właśnie polega urok tradycyjnej ceramiki z pracowni artystycznej.

Wymiary podajemy z tolerancją do 3-5 mm. Kolory mogą odbiegać od widzianych na monitorze lub ekranie telefonu ze względu na kalibrację sprzętu.

Doskonały pomysł na prezent świąteczny lub z innej okazji.

Sypialnia w zieleni cały rok

W tym domu klientka ma piękny widok przez okno na zieleń. Postanowiłyśmy zapewnić, że zimą, kiedy liście opadną z drzew, w sypialni nadal będzie...

mar 26, 2024 67

Read More