Patera kaszalot 25cm brązowy. granatowy. zielony połysk A

Indeks: P3049

Producent:

Patera kaszalot 25cm brązowy, granatowy, zielony połysk A. Wymiary: 24,5cm x 9cm. Wysokość: 0,7cm. Kolory: brązowy, granatowy, zielony połysk. Ceramiczne naczynia zostały ręcznie wykonane z gliny, poszkliwione i wypalone w pracowni ceramicznej Pipsztyki Ceramika Artystyczna.

Ten produkt nie występuje już w magazynie

99,00 zł brutto

Więcej informacji

Patera kaszalot jest pokryta mieniącym się brązowo granatowo zielonym błyszczącym szkliwem z efektem metalicznego połysku Jest wykonana z szarej gliny i wypalona w wysokiej temperaturze na kamionkę. Ta ceramiczna paterka o ciekawym kształcie wieloryba jest doskonała do eleganckiego podania orzeszków i innych suchych przekąsek. Może służyć nie tylkow kuchni i jadalni, ponieważ jest niezwykle dekoracyjna.

Specyfikacja:
Wymiary: 24,5cm x 9cm
Wysokość: 0,7cm
Kolory: brązowy, granatowy, zielony połyskCeramiczne naczynia zostały ręcznie wykonane z gliny, poszkliwione i wypalone w pracowni ceramicznej Pipsztyki Ceramika Artystyczna. Autorskie projekty artystki ceramiczki będą nie tylko przedmiotami codziennego użytku, ale również niezwykłą i jedyną w swoim rodzaju ozdobą naszych domów.

Wszystkie wyroby artystyczne są wykonane ręcznie od początku do końca, więc mogą nieco różnić się wielkością, kształtem i grubością/kolorem szkliwa. Na tym właśnie polega urok tradycyjnej ceramiki z pracowni artystycznej.

Wymiary podajemy z tolerancją do 3-5 mm. Kolory mogą odbiegać od widzianych na monitorze lub ekranie telefonu ze względu na kalibrację sprzętu.

Doskonały pomysł na prezent świąteczny lub z innej okazji.

Sypialnia w zieleni cały rok

W tym domu klientka ma piękny widok przez okno na zieleń. Postanowiłyśmy zapewnić, że zimą, kiedy liście opadną z drzew, w sypialni nadal będzie...

mar 26, 2024 74

Read More