Patera półmisek talerz 20cm niebiesko granatowo beżowy kolekcja Bałtyk

Indeks: P3004

Producent:

Patera półmisek talerz 20cm niebiesko granatowo beżowy kolekcja Bałtyk. Średnica: 20,5cm. Wysokość: 3cm. Kolory: granatowy, niebieski, zielony połysk; kremowo-beżowy mat. Ceramiczne naczynia zostały ręcznie wykonane z gliny, poszkliwione i wypalone w pracowni ceramicznej Pipsztyki Ceramika Artystyczna.

Czas realizacji: produkt w magazynie. Czas realizacji maksymalnie 1 dzień

99,00 zł brutto

Więcej informacji

Talerz patera jest pokryty ciekawą kompozycją szkliw w kolorach: granatowy, niebieski, kremowy, beżowy, gdzieniegdzie widać zielony odcień. Szkliwa kolorowe są błyszczące a kremowo-beżowe jest matowe. Talerz ma dość wysoki rant, więc zmieści więcej niż zwykły i można go używać jako półmisek. Naczynie należy do kolekcji Bałtyk.

Specyfikacja:
Średnica: 20,5cm
Wysokość: 3cm
Kolory: granatowy, niebieski, zielony połysk; kremowo-beżowy matCeramiczne naczynia zostały ręcznie wykonane z gliny, poszkliwione i wypalone w pracowni ceramicznej Pipsztyki Ceramika Artystyczna. Autorskie projekty artystki ceramiczki będą nie tylko przedmiotami codziennego użytku, ale również niezwykłą i jedyną w swoim rodzaju ozdobą naszych domów.

Wszystkie wyroby artystyczne są wykonane ręcznie od początku do końca, więc mogą nieco różnić się wielkością, kształtem i grubością/kolorem szkliwa. Na tym właśnie polega urok tradycyjnej ceramiki z pracowni artystycznej.

Wymiary podajemy z tolerancją do 3-5 mm. Kolory mogą odbiegać od widzianych na monitorze lub ekranie telefonu ze względu na kalibrację sprzętu.

Doskonały pomysł na prezent świąteczny lub z innej okazji.

Sypialnia w zieleni cały rok

W tym domu klientka ma piękny widok przez okno na zieleń. Postanowiłyśmy zapewnić, że zimą, kiedy liście opadną z drzew, w sypialni nadal będzie...

mar 26, 2024 74

Read More