Patera owalna 25.5cm turkusowa raku wzór ryba

Indeks: P2998

Producent:

Patera owalna 25,5cm turkusowa raku wzór ryba. Wymiary: 25,5cm x 18,8cm. Wysokość: 2,4cm. Kolory: turkusowy, ciemny szary. Ceramiczne naczynia zostały ręcznie wykonane z gliny, poszkliwione i wypalone w pracowni ceramicznej Pipsztyki Ceramika Artystyczna.

Czas realizacji: produkt w magazynie. Czas realizacji maksymalnie 1 dzień

149,00 zł brutto

Więcej informacji

Patera owalna jest pokryta turkusowym szkliwem o satynowym połysku. Została wypalona tradycyjną japońską metodą raku w żywym ogniu. ta technika pozwala na uzyskanie ozdobnych ciemnych wzorów, które wyglądają jak pęknięcia szkliwa, choć naczynie jest zupełnie gładkie. Podczas wypału tą metodą fragmenty szkliwa nabierają metalicznego połysku. Wytłoczony zarys ryby. Ta ceramiczna ozdobna patera jest doskonała do eleganckiego podania suchych potraw. Może być również po prostu piękną ozdobą i nadawać charakteru naszemu wnętrzu.

Specyfikacja:
Wymiary: 25,5cm x 18,8cm
Wysokość: 2,4cm
Kolory: turkusowy, ciemny szaryCeramiczne naczynia zostały ręcznie wykonane z gliny, poszkliwione i wypalone w pracowni ceramicznej Pipsztyki Ceramika Artystyczna. Autorskie projekty artystki ceramiczki będą nie tylko przedmiotami codziennego użytku, ale również niezwykłą i jedyną w swoim rodzaju ozdobą naszych domów.

Wszystkie wyroby artystyczne są wykonane ręcznie od początku do końca, więc mogą nieco różnić się wielkością, kształtem i grubością/kolorem szkliwa. Na tym właśnie polega urok tradycyjnej ceramiki z pracowni artystycznej.

Wymiary podajemy z tolerancją do 3-5 mm. Kolory mogą odbiegać od widzianych na monitorze lub ekranie telefonu ze względu na kalibrację sprzętu.

Doskonały pomysł na prezent świąteczny lub z innej okazji.

Sypialnia w zieleni cały rok

W tym domu klientka ma piękny widok przez okno na zieleń. Postanowiłyśmy zapewnić, że zimą, kiedy liście opadną z drzew, w sypialni nadal będzie...

mar 26, 2024 67

Read More