Patera mini łódeczka 30cm glęboki turkus ciemny szary

Indeks: P2945

Producent:

Patera mini łódeczka 30cm glęboki turkus ciemny szary. Wymiary: 29,5cm x 8cm. Wysokość: 4,2cm. Pojemność: 230ml. Kolory: turkusowy, szary, czarny. Ceramiczne naczynia zostały ręcznie wykonane z gliny, poszkliwione i wypalone w pracowni ceramicznej Pipsztyki Ceramika Artystyczna.

Czas realizacji: produkt w magazynie. Czas realizacji maksymalnie 1 dzień

149,00 zł brutto

Więcej informacji

Patera łódeczka jest pokryta turkusowym szkliwem o głębokim połysku. Jest wykonana z ciemnej gliny i wypalona tradycyjną japońską metodą raku w żywym ogniu. ta technika pozwala na uzyskanie ozdobnych ciemnych wzorów, które wyglądają jak pęknięcia szkliwa, choć naczynie jest zupełnie gładkie. Podczas wypału tą metodą fragmenty szkliwa nabierają metalicznego połysku. Ta ceramiczna paterka jest doskonała do eleganckiego podania orzeszków i innych suchych przekąsek.

Specyfikacja:
Wymiary: 29,5cm x 8cm
Wysokość: 4,2cm
Pojemność: 230ml
Kolory: turkusowy, szary, czarnyCeramiczne naczynia zostały ręcznie wykonane z gliny, poszkliwione i wypalone w pracowni ceramicznej Pipsztyki Ceramika Artystyczna. Autorskie projekty artystki ceramiczki będą nie tylko przedmiotami codziennego użytku, ale również niezwykłą i jedyną w swoim rodzaju ozdobą naszych domów.

Wszystkie wyroby artystyczne są wykonane ręcznie od początku do końca, więc mogą nieco różnić się wielkością, kształtem i grubością/kolorem szkliwa. Na tym właśnie polega urok tradycyjnej ceramiki z pracowni artystycznej.

Wymiary podajemy z tolerancją do 3-5 mm. Kolory mogą odbiegać od widzianych na monitorze lub ekranie telefonu ze względu na kalibrację sprzętu.

Doskonały pomysł na prezent świąteczny lub z innej okazji.

Sypialnia w zieleni cały rok

W tym domu klientka ma piękny widok przez okno na zieleń. Postanowiłyśmy zapewnić, że zimą, kiedy liście opadną z drzew, w sypialni nadal będzie...

mar 26, 2024 81

Read More