Patera mini łódeczka 29cm niebiesko granatowa

Indeks: P2928

Producent:

Patera mini łódeczka 29cm niebiesko granatowa. Wymiary: 29cm x 7cm. Wysokość: 4,2cm. Pojemność: 230ml. Kolory: granatowy, niebieski, brązowy i połysk; kremowo-beżowy mat.. Ceramiczne naczynia zostały ręcznie wykonane z gliny, poszkliwione i wypalone w pracowni ceramicznej Pipsztyki Ceramika Artystyczna.

Czas realizacji: maksymalnie 3 tygodnie

79,00 zł brutto

Więcej informacji

Patera łódeczka jest pokryta ciekawą kompozycją szkliw w kolorach: granatowy, niebieski, brązowy, kremowy, beżowy. Szkliwa kolorowe są błyszczące a kremowo-beżowe jest matowe. Ta ceramiczna paterka jest doskonała do eleganckiego podania oliwek, orzeszków, różnego rodzaju past.

Specyfikacja:
Wymiary: 29cm x 7cm
Wysokość: 4,2cm
Pojemność: 230ml
Kolory: granatowy, niebieski, brązowy i połysk; kremowo-beżowy mat.Ceramiczne naczynia zostały ręcznie wykonane z gliny, poszkliwione i wypalone w pracowni ceramicznej Pipsztyki Ceramika Artystyczna. Autorskie projekty artystki ceramiczki będą nie tylko przedmiotami codziennego użytku, ale również niezwykłą i jedyną w swoim rodzaju ozdobą naszych domów.

Wszystkie wyroby artystyczne są wykonane ręcznie od początku do końca, więc mogą nieco różnić się wielkością, kształtem i grubością/kolorem szkliwa. Na tym właśnie polega urok tradycyjnej ceramiki z pracowni artystycznej.

Wymiary podajemy z tolerancją do 3-5 mm. Kolory mogą odbiegać od widzianych na monitorze lub ekranie telefonu ze względu na kalibrację sprzętu.

Doskonały pomysł na prezent świąteczny lub z innej okazji.

Sypialnia w zieleni cały rok

W tym domu klientka ma piękny widok przez okno na zieleń. Postanowiłyśmy zapewnić, że zimą, kiedy liście opadną z drzew, w sypialni nadal będzie...

mar 26, 2024 67

Read More