Patera dekoracyjna 30cm Homar szara biała

Indeks: P2909

Producent:

Patera dekoracyjna 30cm Homar szara biała. Średnica: 30cm. Wysokość: 1,8cm. Kolory: szary, biały. Ceramiczne naczynia zostały ręcznie wykonane z gliny, poszkliwione i wypalone w pracowni ceramicznej Pipsztyki Ceramika Artystyczna.

Czas realizacji: produkt w magazynie. Czas realizacji maksymalnie 1 dzień

299,00 zł brutto

Więcej informacji

Patera dekoracyjna wykonana z szarej gliny. Wypukły wzór homara i brzegi patery są z surowej, nieposzkliwionej gliny, co nadaje paterze loftowego charakteru. Są lekko szorstkie w dotyku. Białe szkliwo jest matowe, gładkie. Patera jest przeznaczona do suchych potraw, jak na przykład pieczywo, ciasto drożdżowe lub piaskowe, owoce, orzechy, przekąski bez wilgoci.

Specyfikacja:
Średnica: 30cm
Wysokość: 1,8cm
Kolory: szary, białyCeramiczne naczynia zostały ręcznie wykonane z gliny, poszkliwione i wypalone w pracowni ceramicznej Pipsztyki Ceramika Artystyczna. Autorskie projekty artystki ceramiczki będą nie tylko przedmiotami codziennego użytku, ale również niezwykłą i jedyną w swoim rodzaju ozdobą naszych domów.

Wszystkie wyroby artystyczne są wykonane ręcznie od początku do końca, więc mogą nieco różnić się wielkością, kształtem i grubością/kolorem szkliwa. Na tym właśnie polega urok tradycyjnej ceramiki z pracowni artystycznej.

Wymiary podajemy z tolerancją do 3-5 mm. Kolory mogą odbiegać od widzianych na monitorze lub ekranie telefonu ze względu na kalibrację sprzętu.

Doskonały pomysł na prezent świąteczny lub z innej okazji.

Sypialnia w zieleni cały rok

W tym domu klientka ma piękny widok przez okno na zieleń. Postanowiłyśmy zapewnić, że zimą, kiedy liście opadną z drzew, w sypialni nadal będzie...

mar 26, 2024 81

Read More