Dzwonek gwiazdka śnieżynka czerwone ozdoby świąteczne zestaw Y

Indeks: O2834

Producent:

Ozdoby choinkowe gwiazdka i dzwonki z ciemnej gliny. Ozdoby są poszkliwione w kolorze czewonym szkliwem z połyskiem. Miejscami szkliwo przechodzi w brąz, co dodaje ozdobom tradycyjnego charakteru. Wymiary: dzwonek: 4,3cm x 5cm; śnieżynka: 6,5cm x 6,5cm; gwiazdka: 4,5cm x 5cm. Zestaw składa się z 3 sztuk. Ozdoby choinkowe są wykonane ręcznie z gliny, poszkliwione i wypalone w pracowni ceramicznej Pipsztyki Ceramika Artystyczna. Ozdoby można powiesić na choince, na ścianie, na sznurku w poprzek okna lub po przyklejeniu magnesika przymocować do lodówki.

Czas realizacji: produkt w magazynie. Czas realizacji maksymalnie 1 dzień

59,00 zł brutto

Więcej informacji

Ozdoby świąteczne gwiazdka i dzwonki z ciemnej gliny. Ozdoby są poszkliwione w kolorze czewonym szkliwem z połyskiem. Miejscami szkliwo przechodzi w brąz, co dodaje ozdobom tradycyjnego charakteru. Wymiary: dzwonek: 4,3cm x 5cm; śnieżynka: 6,5cm x 6,5cm; gwiazdka: 4,5cm x 5cm. Zestaw składa się z 3 sztuk.
Ceramiczne ozdoby świąteczne zostały ręcznie wykonane z gliny, poszkliwione i wypalone w pracowni ceramicznej Pipsztyki Ceramika Artystyczna. Ozdoby można powiesić na choince, na ścianie, na sznurku w poprzek okna lub po przyklejeniu magnesika przymocować do lodówki. Autorskie projekty artystki ceramiczki będą niezwykłą i jedyną w swoim rodzaju ozdobą naszych domów i podkreślą świąteczny nastrój.

Wszystkie ozdoby są wykonane ręcznie od początku do końca, więc mogą nieco różnić się wielkością, kształtem i grubością/kolorem szkliwa. Na tym właśnie polega urok tradycyjnej ceramiki z pracowni artystycznej.
Takie ozdoby mogą sprawić radość naszym bliskim. To pomysł na niezobowiązujący prezent dla całej rodziny.

Wymiary podajemy z tolerancją do 3-5 mm. Kolory mogą odbiegać od widzianych na monitorze lub ekranie telefonu ze względu na kalibrację sprzętu.

Sypialnia w zieleni cały rok

W tym domu klientka ma piękny widok przez okno na zieleń. Postanowiłyśmy zapewnić, że zimą, kiedy liście opadną z drzew, w sypialni nadal będzie...

mar 26, 2024 70

Read More