Talerz śniadaniowy okrągły turkusowy nakrapiany 19cm B

Indeks: T3202

Producent:

Talerz śniadaniowy okrągły turkusowy nakrapiany 19cm B. Średnica: 19cm. Wysokość: 1,5cm. Kolory: turkusowy, kolor gliny. Ceramiczne naczynia zostały ręcznie wykonane z gliny, poszkliwione i wypalone w pracowni ceramicznej Pipsztyki Ceramika Artystyczna.

Czas realizacji: produkt w magazynie. Czas realizacji maksymalnie 1 dzień

69,00 zł brutto

Więcej informacji

Okrągły talerz śniadaniowy z jasnej, nakrapianej gliny w kolorach pokryty turkusowym matowym szkliwem. Nasze pierwsze skojarzenie to krystalicznie czyste turkusowe Morze Śródziemne. Kolekcja Kalabria.

Specyfikacja:
Średnica: 19cm
Wysokość: 1,5cm
Kolory: turkusowy, kolor glinyCeramiczne naczynia zostały ręcznie wykonane z gliny, poszkliwione i wypalone w pracowni ceramicznej Pipsztyki Ceramika Artystyczna. Autorskie projekty artystki ceramiczki będą nie tylko przedmiotami codziennego użytku, ale również niezwykłą i jedyną w swoim rodzaju ozdobą naszych domów.

Wszystkie wyroby artystyczne są wykonane ręcznie od początku do końca, więc mogą nieco różnić się wielkością, kształtem i grubością/kolorem szkliwa. Na tym właśnie polega urok tradycyjnej ceramiki z pracowni artystycznej.

Wymiary podajemy z tolerancją do 3-5 mm. Kolory mogą odbiegać od widzianych na monitorze lub ekranie telefonu ze względu na kalibrację sprzętu.

Doskonały pomysł na prezent świąteczny lub z innej okazji.

Sypialnia w zieleni cały rok

W tym domu klientka ma piękny widok przez okno na zieleń. Postanowiłyśmy zapewnić, że zimą, kiedy liście opadną z drzew, w sypialni nadal będzie...

mar 26, 2024 67

Read More