Talerze 19.5cm. 15cm. 10cm zestaw beżowo zielony

Indeks: T3261

Producent:

Talerze 19,5cm, 15cm, 10cm zestaw beżowo zielony. Średnica: 10cm; 15cm; 19,5cm. Wysokość: 1,5cm. Kolory: beżowy, zielony, czarny. Ceramiczne naczynia zostały ręcznie wykonane z gliny, poszkliwione i wypalone w pracowni ceramicznej Pipsztyki Ceramika Artystyczna.

Czas realizacji: produkt w magazynie. Czas realizacji maksymalnie 1 dzień

149,00 zł brutto

Więcej informacji

Komplet talerzy o trzech średnicach. Talerze są w kolorach beżowym, jasno i ciemno zielonym matowym.

Specyfikacja:
Średnica: 10cm; 15cm; 19,5cm
Wysokość: 1,5cm
Kolory: beżowy, zielony, czarnyCeramiczne naczynia zostały ręcznie wykonane z gliny, poszkliwione i wypalone w pracowni ceramicznej Pipsztyki Ceramika Artystyczna. Autorskie projekty artystki ceramiczki będą nie tylko przedmiotami codziennego użytku, ale również niezwykłą i jedyną w swoim rodzaju ozdobą naszych domów.

Wszystkie wyroby artystyczne są wykonane ręcznie od początku do końca, więc mogą nieco różnić się wielkością, kształtem i grubością/kolorem szkliwa. Na tym właśnie polega urok tradycyjnej ceramiki z pracowni artystycznej.

Wymiary podajemy z tolerancją do 3-5 mm. Kolory mogą odbiegać od widzianych na monitorze lub ekranie telefonu ze względu na kalibrację sprzętu.

Doskonały pomysł na prezent świąteczny lub z innej okazji.

Sypialnia w zieleni cały rok

W tym domu klientka ma piękny widok przez okno na zieleń. Postanowiłyśmy zapewnić, że zimą, kiedy liście opadną z drzew, w sypialni nadal będzie...

mar 26, 2024 67

Read More