Łyżka rybka beżowo-czarno-turkusowa

Indeks: M2990

Producent:

Łyżka rybka beżowo-czarno-turkusowa. Wymiary: długość 10,5cm, szrokość płetw: 7cm, rozmiar łyżki 6,5cm x 5cm. Wysokość: . Kolory: turkusowy, czarny, beż mat. Ceramiczne naczynia zostały ręcznie wykonane z gliny, poszkliwione i wypalone w pracowni ceramicznej Pipsztyki Ceramika Artystyczna.

Czas realizacji: produkt w magazynie. Czas realizacji maksymalnie 1 dzień

35,01 zł brutto

Więcej informacji

Łyżka w kształcie rybki została wykonana z jasnej gliny i poszkliwiona matowymi szkliwami - czarnym, szaro-turkusowym i beżowym. Idealna do podania sosu sojowego do sushi lub do nakładania past.

Specyfikacja:
Wymiary: długość 10,5cm, szrokość płetw: 7cm, rozmiar łyżki 6,5cm x 5cm
Wysokość:
Kolory: turkusowy, czarny, beż matCeramiczne naczynia zostały ręcznie wykonane z gliny, poszkliwione i wypalone w pracowni ceramicznej Pipsztyki Ceramika Artystyczna. Autorskie projekty artystki ceramiczki będą nie tylko przedmiotami codziennego użytku, ale również niezwykłą i jedyną w swoim rodzaju ozdobą naszych domów.

Wszystkie wyroby artystyczne są wykonane ręcznie od początku do końca, więc mogą nieco różnić się wielkością, kształtem i grubością/kolorem szkliwa. Na tym właśnie polega urok tradycyjnej ceramiki z pracowni artystycznej.

Wymiary podajemy z tolerancją do 3-5 mm. Kolory mogą odbiegać od widzianych na monitorze lub ekranie telefonu ze względu na kalibrację sprzętu.

Doskonały pomysł na prezent świąteczny lub z innej okazji.

Sypialnia w zieleni cały rok

W tym domu klientka ma piękny widok przez okno na zieleń. Postanowiłyśmy zapewnić, że zimą, kiedy liście opadną z drzew, w sypialni nadal będzie...

mar 26, 2024 67

Read More