Miska niebiesko-granatowa 20cm kolekcja Bałtyk

Indeks: M2924

Producent:

Miska niebiesko-granatowa 20cm kolekcja Bałtyk. Średnica: 20cm. Wysokość: 8,4cm. Pojemność: 1300ml. Kolory: granatowy, niebieski, brązowy i połysk; kremowo-beżowy mat.. Ceramiczne naczynia zostały ręcznie wykonane z gliny, poszkliwione i wypalone w pracowni ceramicznej Pipsztyki Ceramika Artystyczna.

Czas realizacji: produkt w magazynie. Czas realizacji maksymalnie 1 dzień

149,00 zł brutto

Więcej informacji

Miska jest pokryta wewnątrz ciekawą kompozycją szkliw w kolorach: granatowy, niebieski, brązowy, kremowy, beżowy. Na zewnątrz dominuje kolor kremowo-beżowy z odrobiną granatu i niebieskiego. Szkliwa kolorowe są błyszczące a kremowo-beżowe jest matowe. Wspaniała ozdoba stołu. Naczynie z kolekcji Bałtyk.

Specyfikacja:
Średnica: 20cm
Wysokość: 8,4cm
Pojemność: 1300ml
Kolory: granatowy, niebieski, brązowy i połysk; kremowo-beżowy mat.Ceramiczne naczynia zostały ręcznie wykonane z gliny, poszkliwione i wypalone w pracowni ceramicznej Pipsztyki Ceramika Artystyczna. Autorskie projekty artystki ceramiczki będą nie tylko przedmiotami codziennego użytku, ale również niezwykłą i jedyną w swoim rodzaju ozdobą naszych domów.

Wszystkie wyroby artystyczne są wykonane ręcznie od początku do końca, więc mogą nieco różnić się wielkością, kształtem i grubością/kolorem szkliwa. Na tym właśnie polega urok tradycyjnej ceramiki z pracowni artystycznej.

Wymiary podajemy z tolerancją do 3-5 mm. Kolory mogą odbiegać od widzianych na monitorze lub ekranie telefonu ze względu na kalibrację sprzętu.

Doskonały pomysł na prezent świąteczny lub z innej okazji.

Sypialnia w zieleni cały rok

W tym domu klientka ma piękny widok przez okno na zieleń. Postanowiłyśmy zapewnić, że zimą, kiedy liście opadną z drzew, w sypialni nadal będzie...

mar 26, 2024 67

Read More