Obniżka!
RONDO PLISA Kinkiet Ramko

RONDO PLISA Kinkiet Ramko

Indeks: 67578

Producent:

RONDO PLISA Kinkiet Ramko. Kategoria:Kinkiety. Żarówka:1 x 60W E27 230V. Wysokość lampy: 30. Szerokość: 15. Szerokość od ściany: 18. Wysokość klosza: 20. Przekrój: koło. Materiał (klosz): Abażur: plisa, materiał o nazwie lamitex. Kolor: biały. Wykończenie:stal szczotkowana. PONAD 100 MATERIAŁÓW I KOLORÓW DO WYBORU

Czas realizacji: 1-3 dni robocze

281,79 zł brutto

-21%

356,70 zł brutto

Więcej informacji

RONDO PLISA Kinkiet Ramko
Kategoria:Kinkiety
Żarówka:1 x 60W E27 230V
Wysokość lampy: 30
Szerokość: 15
Szerokość od ściany: 18
Wysokość klosza: 20
Przekrój: koło
Materiał (klosz): Abażur: plisa, materiał o nazwie lamitex
Kolor: biały
Wykończenie:stal szczotkowana

u>Pozostałe lampy z rodziny Rondo Plisa w naszym sklepie

rondoplisa_rodzina.jpg
W serii RONDO PLISA wykorzystano hiszpański materiał abażurowy Lamitex (biała harmonijka PCV). Wygląda on bardzo efektownie.
Wykończenie: stal nierdzewna szczotkowana
Zbliżenia materiałów abażurowych można obejrzeć na stronie: https://www.lampadina.com.pl/blog/ramko/.

Jeśli zależy Państwu na wysyłce w ciągu 24h od momentu złożenia zamówienia, prosimy się skontaktować z nami telefonicznie (tel 224081406 lub 604-413-256).
Możliwy odbiór osobisty wszystkich lamp pod adresem ul. Gawota 11a/1, 02-830 Warszawa (Ursynów) niedaleko ul. Puławskiej.

lampy Ramko abażuryWszystkie lampy abażurowe z firmy Ramko można zamówić wykonane z innych materiałów abażurowych.
Poniżej na tej stronie karty katalogowe z próbkami materiałów (nie wszystkie dostępne materiały znajdują się na tych kartach). Więcej materiałów można zobaczyć na stronie poświęconej Ramko - zdjęcia i opisy materiałów
Termin realizacji zamówień specjalnych wynosi 2-4 tygodni.
Ceny lamp na specjalne zamówienie zależą od rodzaju zamówionego materiału, za materiały z pierwszej grupy nie pobieramy dopłaty, w przypadku niektórych modeli lamp w ogóle nie pobieramy dopłaty, niezależnie od wybranego materiału. Poniżej wzorników materiałów znajdą Państwo tabelę z wysokością dopłat.
Proszę pytać o wycenę.

Ramko to jeden z najlepszych polskich producentów lamp. Dba o wysoką jakość swoich produktów i dobrą obsługę klienta. W naszym sklepie namawiamy do zakupu lamp Ramko, ponieważ mają ponadczasowe wzornictwo i dają dużo światła (w żyrandolach i plafonach można wykorzystać żarówki o dużej mocy i często jest ich w jednej lampie kilka). Jeśli chcecie Państwo dobrze i oryginalnie oświetlić swoje wnętrza, możecie wybrać w naszym sklepie piękne lampy Ramko.

Poniżej wzornik - karty z katalogu

wzornik materiałów abażurowych do lamp firmy Ramko

wzornik materiałów abażurowych do lamp firmy Ramko

tabela dopłat do niestandardowych abażurów

Rodzina produktów

Sypialnia w zieleni cały rok

W tym domu klientka ma piękny widok przez okno na zieleń. Postanowiłyśmy zapewnić, że zimą, kiedy liście opadną z drzew, w sypialni nadal będzie...

mar 26, 2024 80

Read More