Ster kinkiet 10cm LED różne kolory i moc

Indeks:

Producent:

Kinkiet Ster z wbudowanym źródłem światła LED (moc do wyboru). Wymiary: 10 x 10cm. Wysokość 8,5cm. Malowany na wybrany kolor z ogromnej palety 100 kolorów. Poniżej wzornik kolorów lakieru..

Czas realizacji 2-3 dni robocze. Jeśli oprawy nie ma w magazynie Cleoni, będzie wyprodukowana na zamówienie. Czas realizacji może się wydłużyć do 20 dni roboczych, o czym zostaną Państwo poinformowani mailem.

513,41 zł brutto

Więcej informacji

Kinkiet Ster z wbudowanym źródłem światła LED (moc do wyboru). Wymiary 10 x 10cm. Wysokość 8,5cm. Malowany na wybrany kolor z ogromnej palety 100 kolorów. Poniżej wzornik kolorów lakieru.

Dostępne wersje: moc 8W, 12W, 16W, 20W.Lampy są wykonywane w Polsce przez firmę Cleoni. Dzięki temu mogą występować w tak ogromnej ilości wersji i można je dopasować do swoich wnętrz.
Cleoni to jeden z najbardziej znanych polskich producentów lamp. Wytwarza swoje lampy w Polsce. Oprawy Cleoni pasują zarówno do nowoczesnych jak i stylowych wnętrz.
W ofercie Cleoni w naszym sklepie znajdziemy:
- lampy z ceramiki
- lampy z mas gipsowych
- lampy z drewna i sklejki
- lampy z aluminium i stali
- oczka stropowe: halogenowe i żarowe
Wszystkie lampy firmy Cleoni można zamówić w naszym sklepie z oświetleniem.

lampy_nybro_wzornikkolorow.jpg

Rodzina produktów

Sypialnia w zieleni cały rok

W tym domu klientka ma piękny widok przez okno na zieleń. Postanowiłyśmy zapewnić, że zimą, kiedy liście opadną z drzew, w sypialni nadal będzie...

mar 26, 2024 103

Read More