Filiżanka do espresso beżowo biała

Indeks: F3105

Producent:

Filiżanka do espresso beżowo biała. Średnica: 6cm. Wysokość: 7cm. Pojemność: 90ml. Kolory: biały, beżowy. Ceramiczne naczynia zostały ręcznie wykonane z gliny, poszkliwione i wypalone w pracowni ceramicznej Pipsztyki Ceramika Artystyczna.

Czas realizacji: produkt w magazynie. Czas realizacji maksymalnie 1 dzień

49,00 zł brutto

Więcej informacji

Filiżanka do espresso beżowo-kremowa miejscami biała. Uroku prostej formie dodaje nierówna krawędź połowy obwodu filiżanki.

Specyfikacja:
Średnica: 6cm
Wysokość: 7cm
Pojemność: 90ml
Kolory: biały, beżowyCeramiczne naczynia zostały ręcznie wykonane z gliny, poszkliwione i wypalone w pracowni ceramicznej Pipsztyki Ceramika Artystyczna. Autorskie projekty artystki ceramiczki będą nie tylko przedmiotami codziennego użytku, ale również niezwykłą i jedyną w swoim rodzaju ozdobą naszych domów.

Wszystkie wyroby artystyczne są wykonane ręcznie od początku do końca, więc mogą nieco różnić się wielkością, kształtem i grubością/kolorem szkliwa. Na tym właśnie polega urok tradycyjnej ceramiki z pracowni artystycznej.

Wymiary podajemy z tolerancją do 3-5 mm. Kolory mogą odbiegać od widzianych na monitorze lub ekranie telefonu ze względu na kalibrację sprzętu.

Doskonały pomysł na prezent świąteczny lub z innej okazji.

Sypialnia w zieleni cały rok

W tym domu klientka ma piękny widok przez okno na zieleń. Postanowiłyśmy zapewnić, że zimą, kiedy liście opadną z drzew, w sypialni nadal będzie...

mar 26, 2024 81

Read More