Filiżanka turkusowo-beżowa kolekcja Kalabria

Indeks: F3072

Producent:

Filiżanka turkusowo-beżowa kolekcja Kalabria. Wymiary: szerokość z uchem: 10cm. Średnica: 7,5cm. Wysokość: 6cm. Pojemność: 150ml. Kolory: turkusowy, beżowy i kremowy mat. Ceramiczne naczynia zostały ręcznie wykonane z gliny, poszkliwione i wypalone w pracowni ceramicznej Pipsztyki Ceramika Artystyczna.

Ten produkt nie występuje już w magazynie

59,00 zł brutto

Więcej informacji

Filiżanka została wykonana z jasnej gliny. Wewnątrz jest poszkliwiona turkusowym, matowym szkliwem o różnych stopniach intensywności. Na zewnątrz delikatnie ozdobiona tym samym szkliwem na beżowym tle. Filiżanka przypomina rustykalny styl Toskanii albo Prowansji. Filiżanka do herbaty lub cappuccino. Kolekcja: Kalabria

Specyfikacja:
Wymiary: szerokość z uchem: 10cm
Średnica: 7,5cm
Wysokość: 6cm
Pojemność: 150ml
Kolory: turkusowy, beżowy i kremowy matCeramiczne naczynia zostały ręcznie wykonane z gliny, poszkliwione i wypalone w pracowni ceramicznej Pipsztyki Ceramika Artystyczna. Autorskie projekty artystki ceramiczki będą nie tylko przedmiotami codziennego użytku, ale również niezwykłą i jedyną w swoim rodzaju ozdobą naszych domów.

Wszystkie wyroby artystyczne są wykonane ręcznie od początku do końca, więc mogą nieco różnić się wielkością, kształtem i grubością/kolorem szkliwa. Na tym właśnie polega urok tradycyjnej ceramiki z pracowni artystycznej.

Wymiary podajemy z tolerancją do 3-5 mm. Kolory mogą odbiegać od widzianych na monitorze lub ekranie telefonu ze względu na kalibrację sprzętu.

Doskonały pomysł na prezent świąteczny lub z innej okazji.

Sypialnia w zieleni cały rok

W tym domu klientka ma piękny widok przez okno na zieleń. Postanowiłyśmy zapewnić, że zimą, kiedy liście opadną z drzew, w sypialni nadal będzie...

mar 26, 2024 81

Read More