Kubek turkusowo-kremowo-czarny pasy kolekcja Kalabria

Indeks: K3042

Producent:

Kubek turkusowo-kremowo-czarny pasy kolekcja Kalabria. Wymiary: szerokość z uchem: 9,8cm. Średnica: 7cm. Wysokość: 10cm. Pojemność: 250ml. Kolory: turkusowy, beżowy i kremowy mat, czarny. Ceramiczne naczynia zostały ręcznie wykonane z gliny, poszkliwione i wypalone w pracowni ceramicznej Pipsztyki Ceramika Artystyczna.

Czas realizacji: produkt w magazynie. Czas realizacji maksymalnie 1 dzień

75,01 zł brutto

Więcej informacji

Kubek został wykonany z jasnej gliny. Wewnątrz jest poszkliwiony beżowo-brązowym matowym szkliwem o różnych stopniach intensywności. Na zewnątrz w górnej partii ozdobiony tym samym szkliwem. Poniżej turkusowy pas. Dolny pas poniżej czarnego matowego pomalowany błyszczącym brązem. Kubek przypomina rustykalny styl Toskanii albo Prowansji. Kolekcja: Kalabria

Specyfikacja:
Wymiary: szerokość z uchem: 9,8cm
Średnica: 7cm
Wysokość: 10cm
Pojemność: 250ml
Kolory: turkusowy, beżowy i kremowy mat, czarnyCeramiczne naczynia zostały ręcznie wykonane z gliny, poszkliwione i wypalone w pracowni ceramicznej Pipsztyki Ceramika Artystyczna. Autorskie projekty artystki ceramiczki będą nie tylko przedmiotami codziennego użytku, ale również niezwykłą i jedyną w swoim rodzaju ozdobą naszych domów.

Wszystkie wyroby artystyczne są wykonane ręcznie od początku do końca, więc mogą nieco różnić się wielkością, kształtem i grubością/kolorem szkliwa. Na tym właśnie polega urok tradycyjnej ceramiki z pracowni artystycznej.

Wymiary podajemy z tolerancją do 3-5 mm. Kolory mogą odbiegać od widzianych na monitorze lub ekranie telefonu ze względu na kalibrację sprzętu.

Doskonały pomysł na prezent świąteczny lub z innej okazji.

Sypialnia w zieleni cały rok

W tym domu klientka ma piękny widok przez okno na zieleń. Postanowiłyśmy zapewnić, że zimą, kiedy liście opadną z drzew, w sypialni nadal będzie...

mar 26, 2024 81

Read More