Filiżanka do espresso granatowo-brązowa czerń z serdeszkiem

Indeks: F3019

Producent:

Filiżanka do espresso granatowo-brązowa czerń z serdeszkiem. Wymiary: szerokość z uchem: 8,8cm. Średnica: 6,3cm. Wysokość: 4,5cm, z uchem 6,3cm. Pojemność: 40ml. Kolory: czarno-szary z brązowymi przebarwieniami połysk, serduszko czerwone. Ceramiczne naczynia zostały ręcznie wykonane z gliny, poszkliwione i wypalone w pracowni ceramicznej Pipsztyki Ceramika Artystyczna.

Czas realizacji: produkt w magazynie. Czas realizacji maksymalnie 1 dzień

49,00 zł brutto

Więcej informacji

Filiżanka do espresso czarno-szara z brązowymi przebarwieniami o lekko granatowym połysku z czerwonym serduszkiem na końcu fantazyjnego ucha. Została wykonana z szarej gliny.

Specyfikacja:
Wymiary: szerokość z uchem: 8,8cm
Średnica: 6,3cm
Wysokość: 4,5cm, z uchem 6,3cm
Pojemność: 40ml
Kolory: czarno-szary z brązowymi przebarwieniami połysk, serduszko czerwoneCeramiczne naczynia zostały ręcznie wykonane z gliny, poszkliwione i wypalone w pracowni ceramicznej Pipsztyki Ceramika Artystyczna. Autorskie projekty artystki ceramiczki będą nie tylko przedmiotami codziennego użytku, ale również niezwykłą i jedyną w swoim rodzaju ozdobą naszych domów.

Wszystkie wyroby artystyczne są wykonane ręcznie od początku do końca, więc mogą nieco różnić się wielkością, kształtem i grubością/kolorem szkliwa. Na tym właśnie polega urok tradycyjnej ceramiki z pracowni artystycznej.

Wymiary podajemy z tolerancją do 3-5 mm. Kolory mogą odbiegać od widzianych na monitorze lub ekranie telefonu ze względu na kalibrację sprzętu.

Doskonały pomysł na prezent świąteczny lub z walentynkowy.

Sypialnia w zieleni cały rok

W tym domu klientka ma piękny widok przez okno na zieleń. Postanowiłyśmy zapewnić, że zimą, kiedy liście opadną z drzew, w sypialni nadal będzie...

mar 26, 2024 81

Read More