Miseczka ozdobna turkus raku 11cm

Indeks: D3087

Producent:

Miseczka ozdobna turkus raku 11cm. Średnica: 11cm. Wysokość: 4,3cm. Kolory: turkusowy połysk, szary, czarny. Ceramiczne naczynia zostały ręcznie wykonane z gliny, poszkliwione i wypalone w pracowni ceramicznej Pipsztyki Ceramika Artystyczna.

Czas realizacji: produkt w magazynie. Czas realizacji maksymalnie 1 dzień

85,01 zł brutto

Więcej informacji

Miseczka jest pokryta turkusowym błyszczącym szkliwem. Jest wykonana z jasnej gliny i wypalona tradycyjną japońską metodą raku w żywym ogniu. Podczas wypału tą metodą fragmenty szkliwa nabierają metalicznego połysku. Ta ceramiczna miseczka o jest doskonała do podania orzeszków i innych suchych przekąsek. Może służyć nie tylkow kuchni i jadalni, ponieważ jest niezwykle dekoracyjna.

Specyfikacja:
Średnica: 11cm
Wysokość: 4,3cm
Kolory: turkusowy połysk, szary, czarnyCeramiczne naczynia zostały ręcznie wykonane z gliny, poszkliwione i wypalone w pracowni ceramicznej Pipsztyki Ceramika Artystyczna. Autorskie projekty artystki ceramiczki będą nie tylko przedmiotami codziennego użytku, ale również niezwykłą i jedyną w swoim rodzaju ozdobą naszych domów.

Wszystkie wyroby artystyczne są wykonane ręcznie od początku do końca, więc mogą nieco różnić się wielkością, kształtem i grubością/kolorem szkliwa. Na tym właśnie polega urok tradycyjnej ceramiki z pracowni artystycznej.

Wymiary podajemy z tolerancją do 3-5 mm. Kolory mogą odbiegać od widzianych na monitorze lub ekranie telefonu ze względu na kalibrację sprzętu.

Doskonały pomysł na prezent świąteczny lub z innej okazji.

Sypialnia w zieleni cały rok

W tym domu klientka ma piękny widok przez okno na zieleń. Postanowiłyśmy zapewnić, że zimą, kiedy liście opadną z drzew, w sypialni nadal będzie...

mar 26, 2024 74

Read More