Dekor ścienny turkusowy 13cm płytka ceramiczna

Indeks: D3013

Producent:

Dekor ścienny turkusowy 13cm płytka ceramiczna. Średnica: 13cm. Wysokość: 1,2cm. Kolory: turkusowy połysk. Ceramiczne naczynia zostały ręcznie wykonane z gliny, poszkliwione i wypalone w pracowni ceramicznej Pipsztyki Ceramika Artystyczna.

Czas realizacji: produkt w magazynie. Czas realizacji maksymalnie 1 dzień

69,00 zł brutto

Więcej informacji

Dekor ścienny turkusowy wykonany został z jasnej gliny. Rustykalnego charakteru nadaje mu głębsze wybarwienie w niższych punktach dekoru. Płytka ceramiczna.

Specyfikacja:
Średnica: 13cm
Wysokość: 1,2cm
Kolory: turkusowy połyskCeramiczne naczynia zostały ręcznie wykonane z gliny, poszkliwione i wypalone w pracowni ceramicznej Pipsztyki Ceramika Artystyczna. Autorskie projekty artystki ceramiczki będą nie tylko przedmiotami codziennego użytku, ale również niezwykłą i jedyną w swoim rodzaju ozdobą naszych domów.

Wszystkie wyroby artystyczne są wykonane ręcznie od początku do końca, więc mogą nieco różnić się wielkością, kształtem i grubością/kolorem szkliwa. Na tym właśnie polega urok tradycyjnej ceramiki z pracowni artystycznej.

Wymiary podajemy z tolerancją do 3-5 mm. Kolory mogą odbiegać od widzianych na monitorze lub ekranie telefonu ze względu na kalibrację sprzętu.

Doskonały pomysł na prezent świąteczny lub z innej okazji.

Sypialnia w zieleni cały rok

W tym domu klientka ma piękny widok przez okno na zieleń. Postanowiłyśmy zapewnić, że zimą, kiedy liście opadną z drzew, w sypialni nadal będzie...

mar 26, 2024 81

Read More