Lawa miseczka ozdobna 10.5cm szara z turkusem

Indeks: D2982

Producent:

Lawa miseczka ozdobna 10,5cm szara z turkusem. Średnica: 10,5cm. Wysokość: 8,2cm. Kolory: szary, ciemny szary, turkusowy. Ceramiczne naczynia zostały ręcznie wykonane z gliny, poszkliwione i wypalone w pracowni ceramicznej Pipsztyki Ceramika Artystyczna.

Czas realizacji: produkt w magazynie. Czas realizacji maksymalnie 1 dzień

61,00 zł brutto

Więcej informacji

Miseczka została wypalona w technice tradycyjnej i wypalona w żywym ogniu. Charakteryzuje się szorstką gliną wewnątrz i na zewnątrz, nieco przypominającą lawę oraz wraqżeniem "spękania" szkliwa. Miseczka jest dekoracyjna, nie do użytku do żywności. Pięknie będzie wyglądała na przykład w łazience lub w salonie jako samodzielne dzieło sztuki.

Specyfikacja:
Średnica: 10,5cm
Wysokość: 8,2cm
Kolory: szary, ciemny szary, turkusowyCeramiczne naczynia zostały ręcznie wykonane z gliny, poszkliwione i wypalone w pracowni ceramicznej Pipsztyki Ceramika Artystyczna. Autorskie projekty artystki ceramiczki będą nie tylko przedmiotami codziennego użytku, ale również niezwykłą i jedyną w swoim rodzaju ozdobą naszych domów.

Wszystkie wyroby artystyczne są wykonane ręcznie od początku do końca, więc mogą nieco różnić się wielkością, kształtem i grubością/kolorem szkliwa. Na tym właśnie polega urok tradycyjnej ceramiki z pracowni artystycznej.

Wymiary podajemy z tolerancją do 3-5 mm. Kolory mogą odbiegać od widzianych na monitorze lub ekranie telefonu ze względu na kalibrację sprzętu.

Doskonały pomysł na prezent świąteczny lub z innej okazji.

Sypialnia w zieleni cały rok

W tym domu klientka ma piękny widok przez okno na zieleń. Postanowiłyśmy zapewnić, że zimą, kiedy liście opadną z drzew, w sypialni nadal będzie...

mar 26, 2024 74

Read More