Od projektu do zamieszkania - mieszkanie na wynajem w Wawrze

Od projektu do zamieszkania - mieszkanie na wynajem w Wawrze

Lampadina to nie tylko sklep z oświetleniem, ale też doradztwo, projektowanie wnętrz, nadzór remontowy i przygotowanie mieszkań i domów do zamieszkania. Wcześniej pisaliśmy o tym gdzieś drobnym druczkiem, a teraz nadszedł już czas na znacznie wyraźniejszy ślad naszej działalności. Dzisiaj pokażemy Wam salon z naszego ostatniego mieszkanie, które przygotowaliśmy pod wynajem. 

Naszym celem było stworzenie wnętrz, w których mieszkańcy będą się czuli jak w domu. Miało być bardzo praktyczne i ergonomiczne, przyjazne i charakterystyczne.

Szczególny nacisk położyliśmy na dobre oświetlenie wnętrz, czyli na elastyczny system oświetlenia.

Zaplanowaliśmy oświetlenie kuchni - reflektorki Exo na środku aneksu i nad blatem roboczym, oświetlenie ledowe pod szafkami. Do tego do chodzi lampa wisząca z trzema kloszami szklanymi nad stołem. W salonie mamy lampę wiszącą Galaxia nad stolikiem kawowym, kinkiet Larry przy kanapie do czytania bądź stworzenia przytulnego nastroju wieczorem oraz reflektory Barcelona na listwie, których co prawda nie widać na zdjęciach poniżej, ale są bardzo praktyczne. Część opraw daje światło rozproszone, a część kierunkowe - to mieszanka idealna.

Właścicielka jest wielbicielką koloru granatowego i chciała jak najwięcej granatowych elementów wystroju. Ze względu na to, że mieszkanie mieści się na parterze i nad oknami jest duży taras z innego lokalu, by mieszkanie nie było za ciemne, wykorzystaliśmy różne odcienie niebieskiego i oczywiście granat.

projektowanie wnętrz

salon lampy

projektowanie wnętrz Warszawa

lampy do salonu

projektowanie wnętrz

projektowanie wnętrz

projektowanie wnętrz

Powiązane produkty