Nowości Shilo reflektory, oprawy do szynoprzewodów i wodoszczelne

Nowości Shilo reflektory, oprawy do szynoprzewodów i wodoszczelne

Właśnie uzupełniliśmy naszą ofertę o oprawy oświetleniowe polskiego producenta Shilo.
Oprawy SHILO produkowane są standardowo w najbardziej popularnych kolorach: biały mat RAL 9003, czarny mat RAL 9005.
Każda z opraw SHILO wytwarzana jest na precyzyjnych maszynach CNC. Do produkcji wykorzystywane są wysokogatunkowa stal i aluminium, a do obróbki wykończeniowej stosowane są kolejno techniki: szlifowania, polerowania i lakierowania natryskowego. Charakterystyczną cechą jest system połączeń poszczególnych elementów konstrukcyjnych lamp, który nie wymaga użycia śrub, co sprawia, że oprawy bez widocznych śrub są znacznie bardziej estetyczne. Wpływa to też pozytywnie na łatwość montażu przez klienta.

W ofercie Shilo znajdziemy różnego rodzaju reflektory - do różnych źródeł światła - zwykłych reflektorków GU10 MR16, reflektorów o dużej średnicy 111mm (na 12V lub 230V) oraz z wbudowanymi modułami LED. Reflektory są montowane natynkowo, wpuszczane w sufit, przygotowane do montażu na szynoprzewodzie, albo mogą być wykorzystane jako kinkiety. Shilo ma tez do zaproponowania duży wybór opraw, które dają światło rozproszone - plafony, lampy wiszące, kinkiety itp itp.

System szynoprzewodów można dowolnie zaprojektować z różnych elementów - szyn, łączników i opraw. Zachęcamy do zgłaszania się do nas z zaprojektowanymi szkicami. Dobierzemy odpowiednie elementy i wycenimy całość. Ten system jest niezwykle elastyczny i pozwala bez większego remontu przesunąć oprawy oświetleniowe w dowolne miejsce w pokoju. Już po zamontowaniu możemy się dalej cieszyć jego elastycznością i zależnie od potrzeb wypinać i wpinać oprawy w dowolnych miejscach.

Powiązane produkty