Dobre oświetlenie

Dobre oświetlenie

Dobre oświetlenie

Dobre oświetlenie uczyni nasz dom przestrzennym, uporządkowanym i przytulnym. Możemy sobie nie zdawać sprawy, że spędzamy czas w źle oświetlonym otoczeniu, ale objawy rozpoznamy dobrze: bóle głowy, zmęczone oczy, zdenerwowanie w kuchni, kiedy nie widzimy, co robimy i kłótnie w sypialni o to, kto zgasi światło. Podstawą sukcesu jest stworzenie elastycznego systemu, który uwzględni różne pory dnia i różne sposoby wykorzystania danego pomieszczenia. Można wtedy będzie przekształcić je na przykład z jasnej, tętniącej życiem przestrzeni w przytulny pokój w sam raz na romantyczny obiad we dwoje.

My w tym pomagamy!

Aranżacja wnętrz - lampy Cous Markslojd i Echo Ramko

Lampy stołowa Cous turkusowa z Markslojd i Echo - koło ledowe z Ramko

Co wyróżnia nasz sklep oświetleniowy na tle innych?

Świetnie znamy się na oświetleniu. Kochamy to, co robimy. I robimy to z pasją! Z dumą opowiadamy o tym, że nasz sklep internetowy z lampami zaczął działać na początku 2006 roku. Pojawił się jako jeden z pierwszych kilku w tej branży w Polsce. Mamy ogromne doświadczenie. Dobrze znamy nasze lampy. Możemy o nich dużo opowiedzieć. Wiemy, jak dobrze oświetlić wnętrza. Pomagamy klientom dobrać oświetlenie do ich potrzeb.

Poza tym, świetnie pakujemy lampy, co jest ogromnie ważną umiejętnością, nabytą wraz z upływem czasu i zdobywaniem wiedzy i doświadczeń.

Potrzeby klienta są dla nas zawsze najważniejsze. Staramy się je spełniać z jak największą starannością. Doradzamy, czasem odradzamy, rozwiązujemy problemy. Można nam zaufać.

Aranżacja wnętrz - lampy żyrandol Elan z Cleoni i lampka biurkowa Enna z Astro Lampy żyrandol Elan z Cleoni i lampka biurkowa Enna z Astro

Bogata oferta lamp

Oferujemy lampy różnych producentów i w różnych stylach - nowoczesne, stylowe, proste formy lub bardzo ozdobne oświetlenie. Nasi producenci lamp to Ramko, Italux, Cleoni, MAXLight, LampGustaf, Markslojd, Spotline, Reccagni Angelo, Astro Lighting, Azzardo i wielu innych... W naszym sklepie oświetleniowym można kupić oprawy oświetleniowe wielu producentów, nie tylko te, które znajdą Państwo w sklepie internetowym. Dlatego warto składać zapytania drogą mailową lub telefoniczną. Sprowadzamy na zamówienie lampy i inne produkty elektryczne, jak na przykład żarówki, moduły awaryjne, wybranych przez Państwa producentów.

Aranżacja wnętrz - lampy stołowe Melanie, kinkiet Coco i lampka biurkowa Larry Lampy stołowe Melanie, kinkiet Coco i lampka biurkowa Larry

Blog oświetleniowy

W naszym blogu można poczytać o nowościach oświetleniowych - nowych modelach lamp, nowinkach technicznych i innych ważnych sprawach, które pomogą nam wybrać najlepsze dla nas lampy.

Aranżacja wnętrz - lampy Lima, Berg i Sigaro z Ramko

Lampy Lima, Berg i Sigaro z Ramko - możliwe różne warianty kolorystyczne

Inspiracje i zakupy

A na zakupy i przejrzenie całej oferty zapraszamy do sklepu internetowego. Udanych zakupów !!!