Nowy Vento lampa wisząca industrialna biała lub czarna Zobacz większe

Vento lampa wisząca industrialna biała lub czarna

Nowy

W tym industrialnym kinkiecie żarówka jest zabezpieczona stalową klatką ochronną. Inspiracją do stworzenia tego wzoru było oświetlenie przemysłowe. Budowa lampy pozwala na uzyskanie dużej ilości światła lub nastrojowego półmroku w zależności od zastosowanego źródła. Szerokość lampy: 9 cm. Wysokość lampy: max 120 cm. Żarówka: 60W E27 230V.

Więcej szczegółów

Czas realizacji 1-5 dni roboczych, zależnie od momentu złożenia zamówienia.

408,98 zł

Więcej informacji

W tej industrialnej lampie wiszącej żarówka jest zabezpieczona stalową klatką ochronną. Inspiracją do stworzenia tego wzoru było oświetlenie przemysłowe. Budowa lampy pozwala na uzyskanie dużej ilości światła lub nastrojowego półmroku w zależności od zastosowanego źródła.


Szerokość lampy: 9 cm.
Wysokość lampy: max 120 cm - można skrócić. (większa długość przewodu na zamówienie)
Żarówka: 60W E27 230V (brak w komplecie)
Podstawowy kolor wykończenia: biały, czarny
Kolory na zamówienie: czerwony, niebieski, szary / inne kolory na zapytanie

IP: 20

Ramko to jeden z najlepszych polskich producentów lamp. Dba o wysoką jakość swoich produktów i dobrą obsługę klienta. W naszym sklepie namawiamy do zakupu lamp Ramko, ponieważ mają ponadczasowe wzornictwo i dają dużo światła (w żyrandolach i plafonach można wykorzystać żarówki o dużej mocy i często jest ich w jednej lampie kilka). Jeśli chcecie Państwo dobrze i oryginalnie oświetlić swoje wnętrza, możecie wybrać w naszym sklepie piękne lampy Ramko.