URIAL wisząca lampa ceramiczna 18cm, 24cm, 30cm lub 36cm

Nowy

Seria Urial to plafon oraz żyrandol wykonane ręcznie z ceramiki. Są one ręcznie formowane a potem szkliwione na kolor biały. Żyrandol występuje w czterech rozmiarach – o różnych długościach kloszy (18cm, 24cm, 30cm lub 36cm).

Więcej szczegółów

Czas realizacji 2-3 dni robocze. Jeśli oprawy nie ma w magazynie Cleoni, będzie wyprodukowana na zamówienie. Czas realizacji może się wydłużyć do 20 dni roboczych, o czym zostaną Państwo poinformowani mailem.. Składanie zamówień możliwe tylko do końca lut

188,19 zł

Więcej informacji

Seria Urial to plafon oraz żyrandol wykonane z ceramiki. Są one ręcznie formowane a potem szkliwione na kolor biały. Charakterystyczne nierówności na powierzchni, widoczne na zbliżeniu, podkreślają wrażenie ręcznej roboty.


Żyrandol występuje w czterech rozmiarach – o różnych długościach kloszy (18cm, 24cm, 30cm lub 36cm).
Te lampy są przygotowane do wykorzystania żarówek z tak zwanym dużym gwintem (E27) – może być to halogen, energooszczędna lub led.
Lampy są wykonywane w Polsce przez firmę Cleoni. Dzięki temu mogą występować w tak ogromnej ilości wersji i można je dopasować do swoich wnętrz.
Cleoni to jeden z najbardziej znanych polskich producentów lamp. Wytwarza swoje lampy w Polsce. Oprawy Cleoni pasują zarówno do nowoczesnych jak i stylowych wnętrz.
W ofercie Cleoni w naszym sklepie znajdziemy:
- lampy z ceramiki i szamotu
- lampy z mas gipsowych
- lampy z drewna i sklejki
- lampy z aluminium i stali
- oczka stropowe: halogenowe i żarowe
Wszystkie lampy firmy Cleoni można zamówić w naszym sklepie z oświetleniem.

Rodzina produktów