ABILE lampa wisząca kwadratowa 4x24W, G5

Nowy

Seria Abile to lampy wiszące w najrozmaitszych kolorach, wykonane. Lampy wiszące Abile występują w dwóch kształtach – prostokątnym i kwadratowym. Ze względu na wykorzystanie świetlówek liniowych w tych oprawach, świetnie oświetlą wnętrze.

Więcej szczegółów

Czas realizacji 2-3 dni robocze. Jeśli oprawy nie ma w magazynie Cleoni, będzie wyprodukowana na zamówienie. Czas realizacji może się wydłużyć do 15 dni roboczych, o czym zostaną Państwo poinformowani mailem.

1 536,31 zł

Więcej informacji

Seria Abile to lampy wiszące w najrozmaitszych kolorach, wykonane metalu.

kategoria lampy: wisząca
Lampy wiszące Abile występują w dwóch kształtach – prostokątnym i kwadratowym. Ze względu na wykorzystanie świetlówek liniowych w oprawie Abile, świetnie oświetli wnętrze. Ze wszystkich energooszczędnych źródeł światła, świetlówki liniowe jako jedyne mogą zapewnić nam dobre oddawanie barw - Ra wynoszącym nawet 98 (bardzo zbliżone do światła słonecznego)
Lampy są wykonywane w Polsce przez firmę Cleoni. Dzięki temu mogą występować w tak ogromnej ilości wersji i można je dopasować do swoich wnętrz.
Cleoni to jeden z najbardziej znanych polskich producentów lamp. Wytwarza swoje lampy w Polsce. Oprawy Cleoni pasują zarówno do nowoczesnych jak i stylowych wnętrz.
W ofercie Cleoni w naszym sklepie znajdziemy:
- lampy z ceramiki
- lampy z mas gipsowych
- lampy z drewna i sklejki
- lampy z aluminium i stali
- oczka stropowe: halogenowe i żarowe
Wszystkie lampy firmy Cleoni można zamówić w naszym sklepie z oświetleniem.

lampy_nybro_wzornikkolorow.jpg

Rodzina produktów