ADAJA A lampa wisząca 60, 80 lub 100cm

Nowy

Adaja A wisząca lampa wykonana z laminatu z żywicy poliestrowej lakierowanej na kolory biały, czarny, czerwony mat lub połysk. Żyrandol Adaja występuje w trzech rozmiarach - o średnicy 60cm, 80cm oraz 100cm.

Więcej szczegółów

Czas realizacji 2-3 dni robocze. Jeśli oprawy nie ma w magazynie Cleoni, będzie wyprodukowana na zamówienie. Czas realizacji może się wydłużyć do 20 dni roboczych, o czym zostaną Państwo poinformowani mailem.

1 091,01 zł

Więcej informacji

Adaja A wisząca lampa wykonana z laminatu z żywicy poliestrowej lakierowanej na kolory biały, czarny, czerwony mat lub połysk
Żyrandol Adaja występuje w trzech rozmiarach - o średnicy 60cm, 80cm oraz 100cm.
Lampa ma bardzo ciekawy geometryczny kształt, jest dużych rozmiarów i świetnie będzie wyglądała w dużych pomieszczeniach.

kategoria lampy: wisząca
Można zamówić tę lampę przygotowaną do wykorzystania żarówek z tak zwanym dużym gwintem, świetlówek kołowych bądź z diodowym źródłem światła (led).
Źródła światła są ukryte za blendą z poliwęglanu.
Lampy są wykonywane w Polsce przez firmę Cleoni. Dzięki temu mogą występować w tak ogromnej ilości wersji i można je dopasować do swoich wnętrz.
Cleoni to jeden z najbardziej znanych polskich producentów lamp. Wytwarza swoje lampy w Polsce. Oprawy Cleoni pasują zarówno do nowoczesnych jak i stylowych wnętrz.
W ofercie Cleoni w naszym sklepie znajdziemy:
- lampy z ceramiki i szamotu
- lampy z mas gipsowych
- lampy z drewna i sklejki
- lampy z aluminium i stali
- oczka stropowe: halogenowe i żarowe
Wszystkie lampy firmy Cleoni można zamówić w naszym sklepie z oświetleniem.

Kolory fornirów Cleoni

Rodzina produktów