ABAKUK D lampa wisząca 80 lub 100cm

Nowy

Abakuk D wisząca lampa z fornirowanej sklejki lub lakierowanej na kolory biały, czarny, czerwony mat lub połysk. Kolory wewnętrzne to srebrny, złoty lub miedź. Żyrandol Abakuk występuje w dwóch rozmiarach - o średnicy 80cm oraz 100cm. Ogromny wybór fornirów oraz lakierów.

Więcej szczegółów

Czas realizacji 2-3 dni robocze. Jeśli oprawy nie ma w magazynie Cleoni, będzie wyprodukowana na zamówienie. Czas realizacji może się wydłużyć do 15 dni roboczych, o czym zostaną Państwo poinformowani mailem.

5 481,05 zł

Więcej informacji

Abakuk D wisząca lampa z fornirowanej sklejki lub lakierowanej na kolory biały, czarny, czerwony mat lub połysk
Żyrandol Abakuk występuje w dwóch rozmiarach - o średnicy 80cm oraz 100cm.
Lampa ma bardzo ciekawy geometryczny kształt, jest dużych rozmiarów i świetnie będzie wyglądała w dużych pomieszczeniach.

kategoria lampy: wisząca
materiał, z którego wykonana jest lampa: fornirowana sklejka
potrzebne źródło światła: żarówka max 23W duży gwint (E27) lub reflektorek GU10 – może być halogenowy lub ledowy.Ogromny wybór fornirów oraz lakierów.
Lampy są wykonywane w Polsce przez firmę Cleoni. Dzięki temu mogą występować w tak ogromnej ilości wersji i można je dopasować do swoich wnętrz.Kolory fornirów Cleoni
Kolory fornirów Cleoni

Kolory wewnętrzne Cleoni


Cleoni to jeden z najbardziej znanych polskich producentów lamp. Wytwarza swoje lampy w Polsce. Oprawy Cleoni pasują zarówno do nowoczesnych jak i stylowych wnętrz.
W ofercie Cleoni w naszym sklepie znajdziemy:
- lampy z ceramiki i szamotu
- lampy z mas gipsowych
- lampy z drewna i sklejki
- lampy z aluminium i stali
- oczka stropowe: halogenowe i żarowe
Wszystkie lampy firmy Cleoni można zamówić w naszym sklepie z oświetleniem.

Rodzina produktów