ABAKUK B lampa wisząca kryształy małe lub duże, 80cm lub 100cm Zobacz większe

ABAKUK B lampa wisząca kryształy małe lub duże, 80cm lub 100cm

Nowy

Abakuk B wisząca lampa z fornirowanej sklejki lub lakierowanej na kolory biały, czarny, czerwony mat lub połysk. Żyrandol Abakuk występuje w dwóch rozmiarach - o średnicy 80cm oraz 100cm. Ogromny wybór fornirów oraz lakierów. Do wyboru również kolor wewnętrzny.

Więcej szczegółów

Czas realizacji 2-3 dni robocze. Jeśli oprawy nie ma w magazynie Cleoni, będzie wyprodukowana na zamówienie. Czas realizacji może się wydłużyć do 15 dni roboczych, o czym zostaną Państwo poinformowani mailem.

8 393,88 zł

Więcej informacji

Abakuk B wisząca lampa z fornirowanej sklejki lub lakierowanej na kolory biały, czarny, czerwony mat lub połysk
Żyrandol Abakuk występuje w dwóch rozmiarach - o średnicy 80cm oraz 100cm.
Lampa ma bardzo ciekawy geometryczny kształt, jest dużych rozmiarów i świetnie będzie wyglądała w dużych pomieszczeniach.

kategoria lampy: wisząca
materiał, z którego wykonana jest lampa: fornirowana sklejka
potrzebne źródło światła: 6 żarówek max 23W duży gwint (E27) w rozmiarze 100cm lub 4 żarówki w rozmiarze 80cm. Możlna zamówić tę lampę również przygotowaną do wykorzystania świetlówek kołowych bądź z diodowym źródłem światła (led).
Źródła światła są ukryte za kratką, do której przyczepione są kryształy małe lub duże (do wyboru). Kryształy przepięknie wyglądają dobrze oświetlone.Ogromny wybór fornirów oraz lakierów.
Lampy są wykonywane w Polsce przez firmę Cleoni. Dzięki temu mogą występować w tak ogromnej ilości wersji i można je dopasować do swoich wnętrz.Kolory fornirów Cleoni
Kolory fornirów Cleoni


Cleoni to jeden z najbardziej znanych polskich producentów lamp. Wytwarza swoje lampy w Polsce. Oprawy Cleoni pasują zarówno do nowoczesnych jak i stylowych wnętrz.
W ofercie Cleoni w naszym sklepie znajdziemy:
- lampy z ceramiki i szamotu
- lampy z mas gipsowych
- lampy z drewna i sklejki
- lampy z aluminium i stali
- oczka stropowe: halogenowe i żarowe
Wszystkie lampy firmy Cleoni można zamówić w naszym sklepie z oświetleniem.

Rodzina produktów