Geo betonowy żyrandol Cleoni 34 lub 50, 60, 80, 100cm

Nowy

GEO to lampa wisząca wykonana z betonu architektonicznego przez polską firmę Cleoni, Występuje w rozmiarach: 34 lub 50, 60, 80, i 100cm. Im większy rozmiar, tym więcej żarówek i więcej światła. Można zamówić wersje z różnymi źródłami światła i na specjalne życzenie również podzielić obwody elektryczne i umożliwić włączanie np. połowy żarówek naraz. Więcej szczegółów na stronie produktu.

Więcej szczegółów

Czas realizacji 2-3 dni robocze. Jeśli oprawy nie ma w magazynie Cleoni, będzie wyprodukowana na zamówienie. Czas realizacji może się wydłużyć do 20 dni roboczych, o czym zostaną Państwo poinformowani mailem.. Składanie zamówień możliwe tylko do końca lut

591,63 zł

Więcej informacji

GEO to żyrandol wykonany z betonu architektonicznego przez polską firmę Cleoni, Występuje w rozmiarach: 34 lub 50, 60, 80, i 100cm. Im większy rozmiar, tym więcej żarówek i więcej światła. Można zamówić wersje z różnymi źródłami światła i na specjalne życzenie również podzielić obwody elektryczne i umożliwić włączanie np. połowy żarówek naraz.

Dokładna specyfikacja na rysunkach technicznych.

Rodzina lamp GEO z firmy Cleoni ma wiele wersji - różne rodzaje i moc źródeł światła. W naszym sklepie, umieściliśmy najbardziej popularną wersję na żarówki z gwintem E27. Pozostałe wersje są w innych cenach.
Można też śmiało pytać o wycenę pozostałych wersji elektrycznych z rysunku technicznego mailowo lub telefonicznie.

Cleoni to jeden z najbardziej znanych polskich producentów lamp. Wytwarza swoje lampy w Polsce. Oprawy Cleoni pasują zarówno do nowoczesnych jak i stylowych wnętrz.
W ofercie Cleoni w naszym sklepie znajdziemy:
- lampy z ceramiki i szamotu
- lampy z mas gipsowych
- lampy z drewna i sklejki
- lampy z aluminium i stali
- oczka stropowe: halogenowe i żarowe
Wszystkie lampy firmy Cleoni można zamówić w naszym sklepie z oświetleniem.

Rodzina produktów

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: