BACH Plafon P-4 Ramko Zobacz większe

BACH Plafon P-4 Ramko

Nowy

Kategoria: Plafony Żarówka: 4 żarówki E27 60W Wysokość lampy: 30 Maksymalna szerokość: 50 Wysokość klosza: 25 Szerokość klosza: 50 Przekrój: Koło Materiał (klosz): PCV imitujące aluminium Kolor: Aluminiowy Elementy metalowe są lakierowane szarym lakierem. Żarówki są niewidoczne dzięki mlecznej tafli szklanej, umieszczonej w dolnej płaszczyźnie lampy. PONAD 100 MATERIAŁÓW I KOLORÓW DO WYBORU

Więcej szczegółów

Czas realizacji 1-7 dni, zależnie od momentu złożenia zamówienia.

599,44 zł

Więcej informacji

Kategoria: Plafony
Żarówka: 4 żarówki E27 60W
Wysokość lampy: 30
Maksymalna szerokość: 50
Wysokość klosza: 25
Szerokość klosza: 50
Przekrój: Koło
Materiał (klosz): PCV imitujące aluminium
Kolor: Aluminiowy
Elementy metalowe są lakierowane szarym lakierem.
Żarówki są niewidoczne dzięki mlecznej tafli szklanej, umieszczonej w dolnej płaszczyźnie lampy.

Pozostałe lampy z rodziny Bach w naszym sklepie

bach_alu_rodzina.jpg

Seria Bach to proste, klasyczne już wzory w nowoczesnym wykonaniu. Lampy te doskonale oświetlają wnętrza, ze względu na dużą ilość żarówek. Standardowo do wyboru są 2 wykonania: abażur ecru (materiał FINLIN 772) w połączeniu ze stalą szczotkowaną oraz abażur Alu (MIRROR BROSSE ARC) połączony z mocowaniami w szarym lakierze.
Zbliżenia materiałów abażurowych można obejrzeć na stronie: http://lampadina.com.pl/ramko/.


Termin realizacji zamówień: 1-7 dni roboczych, zależnie od momentu złożenia zamówienia.
Jeśli zależy Państwu na wysyłce w ciągu 24h od momentu złożenia zamówienia, prosimy się skontaktować z nami telefonicznie (tel 224081406 lub 604-413-256).

Możliwy odbiór osobisty wszystkich lamp pod adresem ul. Gawota 11a/1, 02-830 Warszawa (Ursynów) niedaleko ul. Puławskiej.

lampy Ramko abażuryWszystkie lampy abażurowe z firmy Ramko można zamówić wykonane z innych materiałów abażurowych.
Poniżej na tej stronie karty katalogowe z próbkami materiałów (nie wszystkie dostępne materiały znajdują się na tych kartach). Więcej materiałów można zobaczyć na stronie poświęconej Ramko - zdjęcia i opisy materiałów
Termin realizacji zamówień specjalnych wynosi 2-4 tygodni.
Ceny lamp na specjalne zamówienie zależą od rodzaju użytego materiału, zazwyczaj jest to 10%, w przypadku niektórych modeli lamp nie pobieramy dopłaty.
Proszę pytać o wycenę. A oto Tabela dopłat za niestandardowe materiały abażurowe

Ramko to jeden z najlepszych polskich producentów lamp. Dba o wysoką jakość swoich produktów i dobrą obsługę klienta. W naszym sklepie namawiamy do zakupu lamp Ramko, ponieważ mają ponadczasowe wzornictwo i dają dużo światła (w żyrandolach i plafonach można wykorzystać żarówki o dużej mocy i często jest ich w jednej lampie kilka). Jeśli chcecie Państwo dobrze i oryginalnie oświetlić swoje wnętrza, możecie wybrać w naszym sklepie piękne lampy Ramko.

Poniżej wzornik - karty z katalogu

legroy1.jpg

legroy2.jpg

Rodzina produktów