Vento kinkiet industrialny biały lub czarny

Nowy

W tym industrialnym kinkiecie żarówka jest zabezpieczona stalową klatką ochronną. Inspiracją do stworzenia tego wzoru było oświetlenie przemysłowe. Budowa lampy pozwala na uzyskanie dużej ilości światła lub nastrojowego półmroku w zależności od zastosowanego źródła. Szerokość lampy: 12 cm. Wysokość lampy: 40 cm. Odstęp od ściany: 12 cm Żarówka: 60W E27 230V.

Więcej szczegółów

Czas realizacji 1-5 dni roboczych, zależnie od momentu złożenia zamówienia.

408,98 zł

Więcej informacji

W tej industrialnej lampie wiszącej żarówka jest zabezpieczona stalową klatką ochronną. Inspiracją do stworzenia tego wzoru było oświetlenie przemysłowe. Budowa lampy pozwala na uzyskanie dużej ilości światła lub nastrojowego półmroku w zależności od zastosowanego źródła.

Szerokość lampy: 12 cm
Wysokość lampy: 40 cm
Odstęp od ściany: 12 cm
Żarówka: 60W E27 230V (brak w komplecie)
Ilość żarówek: 1
Podstawowy kolor wykończenia: Biały, Czarny
Kolor na zamówienie: Czerwony, Pastelowy niebieski, szary / inne na zapytanie
IP: 20

Ramko to jeden z najlepszych polskich producentów lamp. Dba o wysoką jakość swoich produktów i dobrą obsługę klienta. W naszym sklepie namawiamy do zakupu lamp Ramko, ponieważ mają ponadczasowe wzornictwo i dają dużo światła (w żyrandolach i plafonach można wykorzystać żarówki o dużej mocy i często jest ich w jednej lampie kilka). Jeśli chcecie Państwo dobrze i oryginalnie oświetlić swoje wnętrza, możecie wybrać w naszym sklepie piękne lampy Ramko.