DANE FIRMY:
Lampadina, Marta Babik
ul. Gawota 11a/1, 02-830 Warszawa (Ursynów)
NIP: 951-187-52-24

konto mBank: 53114020040000350240984800

telefony: 22-408-14-06, 604-413-256
e.mail: lampadina@lampadina.com.pl

Dane rejestrowe firmy: NIP: 951-187-52-24, REGON: 140399628, wpisana do ewidencji działalności gospodarczej przez Prezydenta M. St. Warszawy pod numerem 420498.

DOJAZD:
Znajdujemy się blisko Południowej Obwodnicy Warszawy (trasy S2). Zjazd w kierunku Piaseczno.
Aby dojechać do naszego sklepu, należy z ulicy Puławskiej skręcić w ulicę Ludwinowską. Wjazd znajduje się przy ul. Ludwinowskiej, za skrzyżowaniem Ludwinowskiej, Farbiarskiej i Jeziorki. Należy minąć budynek Ludwinowska 20 i na przeciwko białej hali fabrycznej wjechać w prawo w uliczkę z szarej kostki. W nawigacji satelitarnej najlepiej wpisać Ludwinowska 20.

Serdecznie zapraszamy po wcześniejszym umówieniu się.
Nie ma wjazdu od ul. Gawota!

MAPKA DOJAZDU - KLIKNIJ

NASZ SKLEP Z OŚWIETLENIEM:

Sklep z lampami oferuje lampy różnych producentów i w różnych stylach - nowoczesne, stylowe, proste formy lub bardzo ozdobne  oświetlenie. Nasi producenci lamp: Ramko, Italux, Cleoni, MAXLight, LampGustaf, Markslojd, Spotline, Reccagni Angelo i wielu innych...

ZAKUPY BEZ WYCHODZENIA Z DOMU
Proponujemy atrakcyjne rabaty. Ponadto za wysyłkę zapłacą Państwo tylko 17zł, niezależnie od ilości zamówionych lamp, a przy zamówieniach o wartości od 500 zł wzwyż wysyłka będzie gratis.

Zamówione towary można odbierać osobiście w siedzibie firmy w Warszawie na Ursynowie.
Sprowadzamy na zamówienie lampy i inne produkty elektryczne, jak na przykład żarówki, moduły awaryjne, wybranych przez Państwa producentów.


W naszym sklepie można kupić oprawy oświetleniowe wielu producentów, nie tylko te, które znajdą Państwo w sklepie internetowym. Dlatego warto składać zapytania drogą mailową lub telefoniczną.

Od wielu lat współpracujemy ze znakomitą firmą Ramko, uznaną na polskim rynku. Doskonale układa nam się też współpraca z firmą Italux, która ma w ofercie olbrzymi wybór lamp i ciągle wprowadza nowości. Od jakiegoś czasu sprzedajemy też lampy firmy Cleoni oraz MAXLight. Można u nas zakupić również oprawy oświetleniowe z firmy Spotline, znane ze swej doskonałej jakości. Można również zamówić wszystkie lampy marek LampGustaf, Markslojd oraz Megaman.

Mamy wieloletnie doświadczenie w wysyłce kruchych i delikatnych towarów, jakimi są lampy. Potrafimy je dobrze zapakować, żeby do klientów dojechały w całości.

PROJEKTOWANIE WNĘTRZ

Współpracujemy z projektantami wnętrz. Jeśli chcą Państwo zamówić projekt oświetlenia w swoim mieszkaniu lub domu, proszę się z nami skontaktować. Nasi projektanci mogą też wykonać całkowity projekt wnętrza i prowadzą nadzór nad pracami remontowymi.