Wysyłka lamp wylicytowanych podczas aukcji WOŚP

Bardzo miło nam poinformować, że przygotowaliśmy już do wysyłki pierwsze paczki z naszymi oprawami oświetleniowymi, wylicytowane przez (mamy nadzieję) szczęśliwych nabywców na aukcjach charytatywnych Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy!

Już niedługo wystawimy kolejne aukcje.

Warto wiedzieć, że na aukcjach charytatywnych WOŚP można wylicytować nie tylko uścisk dłoni prezesa, albo romantyczną kolację z piękną aktorką, ale też całkiem praktyczne przedmioty. My wystawiamy lampy i można je zakupić w naprawdę atrakcyjnych cenach i przy okazji wspomóc specjalistyczne szpitale dziecięce. Sama radość!

WOŚP - paczki z lampami z Lampadina sklep oświetleniowy

przerwa świąteczna – Cleoni, Azzardo, Markslojd

Chcielibyśmy Państwa poinformować o terminach realizacji zamówień na lampy złożonych w okresie przedświątecznym, do końca grudnia i na początku stycznia.

My pracujemy we wszystkie dni, poza wolnymi ustawowo.

Niestety niektórzy producenci mają dłuższe przerwy.
Już wiemy, że:

  • Cleoni pracuje do 22 grudnia i wznawia produkcję i wysyłkę lamp dopiero 9 stycznia.
  • W Markslojd ostatni dzień składania zamówień w tym roku to 19.12. Lampy zamówione tego dnia, przyjadą do nas 28-29 grudnia. Kolejne dostawy z tej firmy przyjadą do nas najwcześniej 5 stycznia.
  • Azzardo zrealizuje przed Świętami zamówienia złożone do 18 grudnia. Kolejne będą realizowane dopiero w styczniu po przerwie inwentaryzacyjnej.

przerwa świąteczna lampy sklep

kody rabatowe

Przypominamy, że ciągle działają nasze kody rabatowe, które zależą od wartości zamówienia.

Rabaty łączą się z innymi promocjami, więc można skorzystać i z kodu rabatowego (kuponu) i z promocji lub wyprzedaży i jeszcze dodatkowo z kuriera gratis!

Aby dostać rabat, należy wpisać w okienku Kupony podczas składania zamówienia kod rabatowy.

Mamy do dyspozycji następujące kody rabatowe:
lampadina400 rabat 4% do zamówień towaru o wartości od 400zł brutto,
lampadina800 rabat 7% do zamówień towaru o wartości od 800zł brutto,
lampadina1200 rabat 9% do zamówień towaru o wartości od 1200zł brutto.

Kurier gratis przy zamówieniu o wartości od 500zł wzwyż.

Można zatem skorzystać z promocji lub wyprzedaży, rabatu i kuriera gratis naraz!!!
promocje lampy

Jeśli wartość zamówienia na lampy przekracza 1200zł., prosimy o kontakt. Rabat będziemy ustalać indywidualnie.
tel. 22-408-14-06, 604-413-256, e.mail: sklep@lampadina.com.pl.

Nowe żyrandole LED z Ramko

Nowe lampy wiszące LED Ramko

Ramko zaprezentowało trzy nowe serie ażurowych żyrandoli z taśmami LED, które dopełniają rodzinę Echo. Nowe kształty, nowe kolory i co najważniejsze – świecą w dół. Można więc teraz skomponować oświetlenie z kół, kwadratów, prostokątów i trójkątów. Występują one w kilku dużych rozmiarach. Świetnie oświetlą dużą powierzchnię, ponieważ wykorzystane zostało w nich dobre i mocne źródło światła.

A oto nowe żyrandole z Ramko:

Akira i Edo - lampy wiszące LED kwadratowe i prostokątne - duży rozmiar

Origami - lampy wiszące LED trójkątne - duży rozmiar

lampy wiszące Edo - duży rozmiar
Żyrandol Edo występuje w dwóch rozmiarach: o bokach 96 cm x 26,5 cm lub 120 cm x 20,5 cm. Wysokość lampy wynosi 150cm (można regulować, na zamówienie inne długości linek). Kolory do wyboru: biały, czarny, czerwony, pastelowy niebieski. Moc: w mniejszym rozmiarze:30W , w większym: 35W.
Akira - lampy wiszące LED - duży rozmiar
Żyrandol Akira występuje w dwóch rozmiarach: o boku 84,5cm lub 108cm. Wysokość lampy wynosi 150cm (można regulować, na zamówienie inne długości linek). Kolory do wyboru: biały, czarny, czerwony, pastelowy niebieski. Moc: w mniejszym rozmiarze:40W , w większym: 50W.
Origami - lampy wiszące LED trójkątne - duży rozmiar
Żyrandol Origami występuje w dwóch rozmiarach: o boku 74,5cm lub 104,5cm. Wysokość lampy wynosi 150cm (można regulować, na zamówienie inne długości linek). Kolory do wyboru: biały, czarny, czerwony, pastelowy niebieski. Moc: w mniejszym rozmiarze:26W , w większym: 40W.

Oto kilka naszych zdjęć zrobionych w siedzibie Ramko:

Origami - lampy wiszące LED trójkątne - duży rozmiar

Echo - lampy wiszące LED okrągłe - duży rozmiar

Akira i Edo - lampy wiszące LED kwadratowe i prostokątne - duży rozmiar

Przypominam jeszcze pierwsze z serii lamp – zbudowane z cienkich obręczy lampy Echo, też z bardzo dobrymi i mocnymi źródłami światła LED.

Echo - lampy wiszące LED okrągłe - duży rozmiar
Żyrandol Echo ledowy – pasek diodowy umieszczony wewnątrz koła. Wykonany z aluminium, lakierowany w 4 kolorach. Dostępne rozmiary: 60, 90 i 120cm. Wysokość lampy – do 150cm. Żarówka: LED 25W w rozmiarze 60cm, LED 35W w rozmiarze 90cm, LED 45W w rozmiarze 120cm. Wykończenie: aluminium malowane (czarne, białe, czerwone lub szare)
Echo - lampy wiszące LED okrągłe - duży rozmiar
Seria echo zawiera w sobie żyrandole o średnicy 60, 90 i 120cm, świecące do wewnątrz lub na zewnątrz. Do kompletu w sklepie znajdziecie Państwo kinkiety, plafony, lampki biurkowe i podłogowe.

Nowe lampy Cleoni wiosna 17

Oświetlenie Cleoni – wiosna 2017

Nowe lampy Cleoni

Mamy dla Państwa trochę nowych ciekawych lamp z firmy Cleoni. Możemy je zamówić w około 100 kolorach. Przewodów w oplocie też mamy duży wybór – kolorów jest 20.

Po pierwsze, pojawiło się kilka nowych modeli lamp drucianych:

Kamet lampa wisząca druciana
Kamet lampa wisząca druciana z ozdobnym przewodem do wyboru. Średnica lampy 55cm, Wysokość razem z przewodem 150cm. Do wyboru również kolor z palety 100 kolorów RAL

Makalu lampa wisząca druciana
Makalu lampa wisząca druciana z ozdobnym przewodem do wyboru. Średnica lampy 47cm, wysokośc klosza 41cm, wysokość razem z przewodem 150cm. Do wyboru również kolor z palety 100 kolorów RAL

Nanga lampa wisząca druciana
Nanga lampa wisząca druciana z ozdobnym przewodem do wyboru. Średnica 60cm. Do wyboru również kolor z palety 100 kolorów RAL

Do niezwykle popularnej serii Aba dołączyły Aba LED – plafony i żyrandole w rozmiarach od 35cm średnicy do 160cm średnicy. Lampy te są wykonywane ze stali i lakierowane na wybrany kolor z palety RAL. We wzorniku mamy do wyboru około 100 kolorów. W lampach Aba LED zamontowane są panele LED o barwie 3000K lub 4000K.
Do kompletu są też oprawy natynkowe – mniejsze plafony Dot LED o średnicy 15cm – przylegające do sufitu, jak Aba, lub o regulowanym kącie ustawienia. Mogą być lakierowane na ten sam kolor, co Aba i też mają wbudowany moduł LED o różnej mocy do wyboru.

aba LED lampa wisząca
ABA żyrandol LED duży 80, 90, 100, 110, 120, 130, 140, 150, 160cm różne kolory Materiał: wersja stalowa Od spodu poliwęglan. Wybór 100 kolorów z palety RAL

aba LED lampa wisząca
ABA żyrandol LED 30, 35, 40, 50, 60, 70cm różne kolory Materiał: wersja stalowa Od spodu poliwęglan. Wybór 100 kolorów z palety RAL

aba LED plafon
ABA plafon 30, 35, 40, 50, 60, 70, 80, 90, 100, 110, 120, 130, 140, 150, 160cm różne kolory Materiał: wersja stalowa Od spodu poliwęglan.

Dot LED plafon
Plafon Dot z wbudowanym źródłem światła LED (moc do wyboru). Średnica 15cm. Wysokość 5cm. Malowany na wybrany kolor z ogromnej palety 100 kolorów. Poniżej wzornik kolorów lakieru.

Dot LED plafon regulowany
Plafon Dot z wbudowanym źródłem światła LED (moc do wyboru), regulowany – obrotowy. Średnica 15cm. Wysokość 15cm. Malowany na czarno i na wybrany kolor z ogromnej palety 100 kolorów. Możliwe inne kombinacje na zapytanie.

Bardzo ciekawie wygląda lampa wisząca Onofre, zbudowana z metalowych rurek. Elementem ozdobnym tego żyrandola są żarówki.

Żyrandol Onofre
Lampa wisząca Onofre to ciekawa konstrukcja geometryczna z 15-stoma żarówkami. Świetnie oświetli wnętrze i będzie bardzo dekoracyjnym elementem. Szerokość lampy 145cm, wysokość konstrukcji 85cm, wysokość całej lampy 175cm. Kolor do wyboru. Inna wysokość lampy – na zapytanie.

W nowej kolekcji na uwagę zasługują także lampki biurkowe Lumier.

Lampka biurkowa Lumier
Lampka biurkowa Lumier B. Wymiary ramienia 45cm + 28cm. Średnica podstawy 16,5cm. Średnica klosza 13,5cm, wysokość klosza 15cm. Malowany na wybrany kolor z ogromnej palety 100 kolorów. Poniżej wzornik kolorów lakieru.

Lampka biurkowa Lumier
Lampka biurkowa Lumier A. Wymiary ramienia 45cm + 28cm. Średnica podstawy 16,5cm. Średnica klosza 15cm, wysokość klosza 14cm. Malowany na wybrany kolor z ogromnej palety 100 kolorów. Poniżej wzornik kolorów lakieru.

Pojawiła się również cała seria reflektorów natynkowych, kinkietów i lamp wiszących Tito na żarówki LED ES 111 (o dużej średnicy 111mmm).
Reflektory Tito ES111
Reflektory Tito ES111
Reflektory Tito ES111
Na życzenie proponujemy żarówki LED ES111, zgodnie z potrzebami klienta.

Lampy druciane c.d. do 25cm

Poniżej można zobaczyć trochę fajnych małych lamp drucianych. Można je powiesić pojedyńczo lub w grupach. Dobrze się sprawdzą jako oświetlenie dekoracyjne. Moda na żarówki i drut się nie kończy! Większość tych oprawek ma elementy czarne. Część lamp jest też w miedzianym kolorze.

Małe lampy druciane – do 25 cm szerokości

Clovis lampa wisząca druciana
Clovis siatkowa lampa wisząca czarna. Materiał wykonania: Stop metali Klosz: Czarny Kolor: Czarny Średnica: 17 cm Wysokość: 100 cm Gwint: E27 Moc maksymalna: 60W
Damien lampa wisząca druciana
Damien siatkowa lampa wisząca czarna. Materiał wykonania: Stop metali Klosz: Czarny Kolor: Czarny Średnica: 17 cm Wysokość: 100 cm Gwint: E27 Moc maksymalna: 60W
Constantin lampa wisząca druciana
Constantin czarna lampka wisząca druciana. Materiał wykonania: Stop metali Klosz: Czarny Kolor: Czarny Średnica: 13,5 cm Wysokość: 100 cm Gwint: E27 Moc maksymalna: 60W
Synthia lampa wisząca druciana
Synthia czarny żyrandol druciany 12cm. Materiał wykonania: Stop metali Klosz: Czarny metalowy Kolor: Czarny Średnica: 12 cm Wysokość: 100 cm Gwint: E27 Moc maksymalna: 60W
Synthia lampa wisząca druciana
Synthia czarny żyrandol druciany 20cm. Materiał wykonania: Stop metali Klosz: Czarny metalowy Kolor: Czarny Średnica: 20 cm Wysokość: 100 cm Gwint: E27 Moc maksymalna: 60W
Synthia lampa wisząca druciana
Synthia czarny żyrandol druciany 21cm. Materiał wykonania: Stop metali Klosz: Czarny metalowy Kolor: Czarny Średnica: 21 cm Wysokość: 100 cm Gwint: E27 Moc maksymalna: 60W
Synthia lampa wisząca druciana
Synthia czarny żyrandol druciany 21cm. Materiał wykonania: Stop metali Klosz: Czarny metalowy Kolor: Czarny Średnica: 21 cm Wysokość: 100 cm Gwint: E27 Moc maksymalna: 60W

Perifo lampa wisząca druciana

Perifo lampa wisząca druciana

Perifo lampa wisząca druciana
Perifo druciany żyrandol czarny, miedziany. Kolor lampy: Czarny, miedziany Materiał: Stal Długość: Szerokość: Wysokość: 95 Średnica: 13,5 Ilość źródeł światła: 1 Trzonek/Gwint: 301 Makymalna moc: 60W
Perifo lampa wisząca druciana
Perifo druciany żyrandol czarny, miedziany. Kolor lampy: Czarny, miedziany Materiał: Stal Długość: Szerokość: Wysokość: 99 Średnica: 16 Ilość źródeł światła: 1 Trzonek/Gwint: 300 Maksymalna moc: 60W

Ufff. I to na razie koniec druciaków 🙂

Lampy druciane c.d. 25-50cm

Lampy druciane średniej wielkości – 25-50cm

W poprzednim wpisie przedstawiłam trochę propozycji dużych lamp drucianych. Teraz nadeszła kolej na oświetlenie średniej wielkości.
lampa druciana Bejalampa druciana Beja
lampa druciana Bejalampa druciana Beja
lampa druciana Bejalampa druciana Beja
lampa druciana Beja

lampa druciana Beja
W serii Beja – lampy powyżej – znajdziemy żyrandole o średnicy 24cm, 30cm i 40cm o różnych wysokościach kloszy. Kolor lakieru można wybrać z ogromnej palety 100 kolorów RAL. Przewód w oplocie też jest do wyboru – z 20 kolorów.

lampa druciana Azalea
Żyrandol Azalea występuje w trzech wersjach o różnym zagęszczeniu drutów. Olbrzymi wybór kolorów lakieru i przewodu. Średnica 26cm, wys. 45,5cm

lampa druciana Inksis
Inksis czarna druciana lampa wisząca. Materiał wykonania: Stop metali, szkło Klosz: Czarny metalowy Kolor: Czarny Średnica: 32 cm Wysokość: 130 cm Gwint: E27 Moc maksymalna: 60W

lampa druciana Julienne potrójna
Julienne lampa wisząca druciana potrójna. Materiał wykonania: Stop metali Klosz: Metalowy siateczkowy Kolor: Czarny Średnica: 37 cm Wysokość: 137 cm Gwint: E27 Moc maksymalna: 60W

lampa druciana Julienne
Julienne 25cm żyrandol siatkowy czarny. Materiał wykonania: Stop metali Klosz: Metalowy siateczkowy Kolor: Czarny Średnica: 25 cm Wysokość: 100 cm Gwint: E27 Moc maksymalna: 60W

lampa druciana Julienne
Julienne 29cm żyrandol siatkowy czarny. Materiał wykonania: Stop metali Klosz: Metalowy siateczkowy Kolor: Czarny Średnica: 29 cm Wysokość: 100 cm Gwint: E27 Moc maksymalna: 60W

lampa druciana Maelle
Maelle czarny żyrandol druciany. Materiał wykonania: Stop metali Klosz: Metalowy z prętów Kolor: Czarny, brudny złoty Średnica: 25 cm Wysokość: 100 cm Gwint: E27 Moc maksymalna: 60W

lampa druciana Maelle
Maelle druciany biały żyrandol Italux. Materiał: Stal Kolor: Biały Średnica: 25 cm Wysokość: 110 cm Rodzaj źródła światła: E27 Moc maksymalna: 60W Ilość źródeł światła: 1

lampa druciana Maelle
Maelle druciany żyrandol potrójny Italux. Materiał wykonania: Stop metali Klosz: Metalowy z prętów Kolor: Czarny, brudny złoty Długość: 42 cm Szerokość: 43 cm Wysokość: 28 cm Gwint: E14

lampa druciana Moshi
Moshi lampa wisząca druciana retro. Materiał wykonania: Stop metali Klosz: Metalowy z prętów Kolor: Czarny Średnica: 25 cm Wysokość: 110 cm Gwint: E27 Moc maksymalna: 60W

lampa druciana Formo
Formo czarny druciany żyrandol Italux. Materiał: Stal Kolor: Czarny Średnica: 26 cm Wysokość: 97 cm Rodzaj źródła światła: E27 Ilość źródeł światła: 1

lampa druciana Manzo
Manzo czarny druciany żyrandol Italux. Materiał: Stal Kolor: Czarny Średnica: 26 cm Wysokość: 96 cm Rodzaj źródła światła: E27 Ilość źródeł światła: 1

lampa druciana Aries
Aries czarny druciano-kryształowy żyrandol Italux. Materiał: Stal Kolor: Czarny Średnica: 33 cm Wysokość: 95 cm Rodzaj źródła światła: E27 Ilość źródeł światła: 1

lampa druciana Vanglo
Vanglo czarny druciany żyrandol Italux. Materiał: Stal, stal nierdzewna Kolor: Czarny Średnica: 26 cm Wysokość: 103 cm Rodzaj źródła światła: E27 Moc maksymalna: 60W Ilość źródeł światła: 1

lampa druciana Sawin
Sawin czarny druciano-kryształowy żyrandol Italux. Materiał: Stal, szkło Kolor: Czarny Średnica: 26 cm Wysokość: 104 cm Rodzaj źródła światła: E27 Ilość źródeł światła: 1

lampa druciana Osvaldo
Osvaldo czarny druciano-kryształowy żyrandol Italux. Materiał: Stal, kryształ Kolor: Czarny Średnica: 33 cm Wysokość: 98 cm Rodzaj źródła światła: E27 Moc maksymalna: 60W Ilość źródeł światła: 1

lampa druciana Loft
LOFT lampa wisząca druciana czarna. średnica: 30 cm, wysokość: max 120 cm Wykończenie: czarne black Moc: 1 x max 23W E27 230V Nie zawiera żarówek

plafon druciany Rayo
Rayo czarny druciany plafon Italux. Materiał: Stal Kolor: Czarny Długość: 45 cm Szerokość: 45 cm Wysokość: 23 cm Rodzaj źródła światła: E27 Moc maksymalna: 60W Ilość źródeł światła: 3

plafon druciany Rayo
Rayo czarny druciany żyrandol Italux. Materiał: Stal Kolor: Czarny Długość: 45 cm Szerokość: 45 cm Wysokość: 100 cm Rodzaj źródła światła: E27 Moc maksymalna: 60W Ilość źródeł światła: 3

plafon druciany Nuka
Nuka 30cm żyrandol czarny. Kolor lampy: Czarny Materiał: Stal, drewno Długość: Szerokość: Wysokość: 130 Średnica: 30 Ilość źródeł światła: 1 Trzonek/Gwint: 293 Maksymalna moc: 60W Gwarancja: 2 lata

plafon druciany Nuka
Nuka 40cm żyrandol czarny. Kolor lampy: Czarny Materiał: Stal, drewno Długość: Szerokość: Wysokość: 102 Średnica: 40 Ilość źródeł światła: 1 Trzonek/Gwint: 294 Maksymalna moc: 60W Gwarancja: 2 lata

żyrandol druciany Clams
Clams żyrandol szary, miedziany. Kolor lampy: szary, miedziany Materiał: Stal Długość: Szerokość: Wysokość: 98 Średnica: 39,5 Ilość źródeł światła: 1 Trzonek/Gwint: 181 Maksymalna moc: 60W Gwarancja: 2 lata

żyrandol druciany Clams
Clams żyrandol biały, miedziany. Kolor lampy: Biały, miedziany Materiał: Stal Długość: Szerokość: Wysokość: 98 Średnica: 39,5 Ilość źródeł światła: 1 Trzonek/Gwint: 182 Makymalna moc: 60W Gwarancja: 2 lata