Przesyłki dostarczają:
Poczta Polska - przesyłka ekonomiczna; koszt przesyłki 20 zł.
Poczta Polska - przesyłka priorytetowa; koszt przesyłki 22 zł.
Jeśli klient zdecyduje się na płatność przy odbiorze, do ceny przesyłki należy doliczyć 5 zł.

Firma kurierska DHL - koszt przesyłki 17 zł, płatność przy odbiorze dodatkowo płatna 5 zł.

Opłata obejmuje dowolną ilość lamp w jednym zamówieniu.
Jeśli suma zamówienia przekracza 500 zł, oferujemy darmową przesyłkę kurierską.

Odbiór osobisty:
Adres odbioru: ul. Gawota 11a/1, Warszawa (Ursynów)
Towar można również odebrać osobiście w siedzibie firmy w następujących godzinach:
Poniedziałek-sobota: 9-19.
W przypadku wybrania przez klienta odbioru osobistego, nasz pracownik kontaktuje się telefonicznie, w celu ustalenia terminu odebrania zamówionego towaru. Za towar można zapłacić w siedzibie firmy.
DOJAZD: jadąc Puławską w kierunku Piaseczna, należy skręcić w prawo na drugich światłach za Realem w ul. Ludwinowską. Następnie za ul. Farbiarską minąć jeden budynek i skręcić w prawo w uliczkę wyłożoną szarą kostką. Nie ma wjazdu od ul. Gawota.


Klient może wybrać następujące formy płatności za zamówione towary:
- przy odbiorze: należność pobiera listonosz lub kurier;
- przelewem bankowym na konto sklepu.

Jaką formę przesyłki wybrać?
Wszystkie wysyłane przez nas lampy są dobrze zabezpieczone przed transportem.
W przypadku wysyłki pocztowej, szklane lampy zawsze wysyłamy z opcją "ostrożnie". Paczki takie są transportowane "na warunkach szczególnych".
Można też dokupić opcję "sprawdzenie zawartości" i rozpakować paczkę w obecności listonosza. Taka możliwość jest dostępna przy paczkach pobraniowych i kosztuje 5 zł. Chęć dokupienia tej usługi proszę zgłosić w okienku uwag dodatkowych do zamówienia.

Jeśli zamówienie obejmuje dużą ilość lamp, lub mniejszą - paczek o dużych gabarytach, lampy wysyłamy kurierem. Nasz pracownik powiadomi o ewentualnej zmianie sposobu dostawy.

Jeśli lampy dostarcza firma kurierska, proszę rozpakować wszystkie paczki i sprawdzić stan lamp (przede wszystkim kloszy) przed podpisaniem odbioru.

Nasze paczki dostarcza firma DHL. Paczki są solidnie zapakowane i docierają bez uszkodzeń. Dotyczy to zarówno przesyłek pocztowych i kurierskich.

Jeśli mają Państwo wątpliwości, co do rodzaju wybranej przesyłki, prosimy wpisać to w momencie wypełniania formularza zamówienia w okienku na komentarze. Nasz pracownik skontaktuje się z Państwem, żeby ustalić sposób dostawy.